Komentowana treść: Amiga meets Piano Vol. 2
[#1] Re: Amiga meets Piano Vol. 2
Trzeba przyznać, że bardzo fajnie się słucha, chociaż zdarza się, że czasem brakuje gdzie nie gdzie jakiejś nuty, ale może to celowe ;)
[#2] Re: Amiga meets Piano Vol. 2
Najs. Na pierwszy ogień sobie puściłem T3 i trzyma poziom. Zaraz zobaczymy jak dają radę Godsy i SotB.
[#3] Re: Amiga meets Piano Vol. 2
Do mnie te aranżacje zupełnie nie przemawiają. Zero dynamiki jakiejkolwiek i wyprane z klimatu. Po dwóch, trzech utworach monotonia zabija.
[#4] Re: Amiga meets Piano Vol. 2

@G. Kraszewski, post #3

Nie przesadzaj ;) Jak by te aranżacje powstały na DB 3, to podejrzewam, że jeszcze bardziej byś skrytykował ;)
[#5] Re: Amiga meets Piano Vol. 2
Moim zdaniem niezle, aczkolwiek jesli chodzi o alternatywne aranzacje, to chyba najbardziej do mnie przemawia Symphonic Shades.
[#6] Re: Amiga meets Piano Vol. 2

@parallax, post #4

Nie powstawały wszakże, więc nie wiem co ma znaczyć ta aluzja do DB3.
[#7] Re: Amiga meets Piano Vol. 2

@G. Kraszewski, post #6

Że nie wycisnął więcej z tego programu ;)
[#8] Re: Amiga meets Piano Vol. 2
Dla lubiącego taka linę melodyczną może być - choć nie rewelacyjne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem