Komentowana treść: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
[#1] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
Godna poparcia inicjatywa OK .
[#2] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
W czasie czytania tego newsa moje zaskoczenie rosło. Do momentu przeczytania ostatniego akapitu. Czekanie na pierwszą produkcję grupy będzie pasjonujące.
[#3] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
Czyli jest szansa, że na AROS-a też coś powstanie ?
[#4] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
nabór na wszystkie specjalności - szukamy programistów, grafików, muzyków, dźwiękowców, swapperów, map-makerów

Swapperów w dobie internetu?
[#5] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@TomcioPaluszek, post #3

Ja zauważyłem tylko zaproszenie dla deweloperów MorphOS-a...
[#6] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@PopoCop, post #4

Poczta tradycyjna nadal istnieje, a większośc klasykowców nadal nie posiada nawet twardego dysku, swapper, który zająłby się wysyłaniem dyskietek do takich osób jest na wagę złota. Swoją drogą kiedyś na takiego swappera, który przesyłał dane za pomocą modemu mówiło się modem trader, a nie wiem jak jest teraz.

Ostatnia edycja: 14.11.10 17:23:30
[#7] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@tomek, post #5

Programiści piszący pod AROSa również są mile widziani. Głównie chodzi o to, by programy które nasza grupa stworzy były dostępne na jak najwięcej systemów amigowych.
[#8] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
A pozniej idziemy do pracy, zakladamy rodziny i nikt nie ma czasu na p******y... Dobra. Kibicuje Wam. Moze powstanie drugi Superfrog.

[#9] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
Mamy już drugiego programistę w naszej grupie OK Czekamy na kolejne zgłoszenia, teraz brakuje nam w sumie przede wszystkim muzyka.
[#10] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@_arti, post #8

(..._ Moze powstanie drugi Superfrog


Nnnnnieeeeeeeee!!!!!... Nigdyyy!! pirat boks Wściekły zbanowac czerwona kartka żółta kartka
Po moim trupie!
BTW, niedawno kolejny Superfrog zaliczył glebę - miała powstać wersja PC-towa, już wszystko było na prostej drodze do ukończenia, aż gostkowi zwinęli sprzęt :P http://retroremakes.com/forum/index.php/topic,2101.0.html Haha, śmierć superfrogom ok, racja
[#11] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@Minniat, post #9

zacznijcie cos robic, a muzycy sie znajda.
[#12] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@cactoos, post #11

Poza tym kwestię muzyki można łatwo rozwiązać - jest masa utworów, z których można skorzystać dając autorowi kredyt (o ile produkcja nie będzie komercyjna).
[#13] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@mailman, post #12

W sumie fakt, ale czasem trudno dotrzeć do autora danego utworu.

Grupa już kompletna (choć nadal bez muzyka). W skład grupy obecnie wchodzą 3 osoby. Dzięki uprzejmości Radosława 'strima' Kujawy mamy też miejsce na serwerze na naszą stronę internetową oraz repozytoria dla programistów, no i - wewnętrzną listę mailingową :) Bardzo Ci dziękuję Radek!
[#14] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@Minniat, post #13

W sumie fakt, ale czasem trudno dotrzeć do autora danego utworu.

Jeżeli nie macie zamiaru zarabiać na produkcji, to zazwyczaj każdy moduł w jakimś repozytorium do ogólnego użytku jest podpisany jakimś autorem. Do nikogo nie musicie docierać.
[#15] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
Wieki temu napisałem małe GDD (Game Design Document) gierki o tematyce zimowo-świątecznej. W wolnym czasie (a tego mam niestety bardzo mało więc "kiedy będzie to będzie") skleję to w całość i podeśle - może chociaż jeden pomysł z tej burzy mózgu się przyda. Ja wam kibicuję OK
[#16] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
Żeby nie normalna praca i rodzina wspomógłbym Was grafiką 3D, ale po co będę obiecywał jak się na pewno nie wywiąże z braku czasu... POWODZENIA!
[#17] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@Minniat, post #9

A w jakim formacie musi być muza? Jeżeli .med lub .mod, to ciężko to widzę, jeżeli natomiast wave lub mp3, to istnieje dużo technik lepszych i szybszych niż męczące klepanie w Pro-Trackerze. :)
[#18] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór

@Minniat, post #13

Czyli już macie komplet i nie bierzecie do składu?
[#19] Re: Nowa polska grupa amigowa prowadzi nabór
[Delete]

Nie to okno, to szystko przez AMOS :)

Ostatnia edycja: 17.11.10 13:05:47
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem