Komentowana treść: Eric Schwartz na 25-lecie
[#1] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
no, kto pierwszy debilnie doszuka się podtekstów wobec morphosowców jak pierwszy lepszy półgłówek?
[#2] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Jak zawsze w klimacie i świetne. A najzabawniejsza końcówka po napisach ;)
[#3] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@rzookol, post #1

Tylko ten co czytać nie umie. Napisy końcowe:

AmigaOS 3.9 and MorphOS 2.5
Making it all Possible


albo nie wie, że na IMakach MorphOS nie hula...
[#4] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Only amiga mejks... it... posssybollll! I ta cisza jakze wymowna :D Rewelacja, chcialbym robic takie fajne animacje :)
[#5] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Fajne :)
[#6] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Dobre, dobre. I końcówka rzeczywiście fajna...
[#7] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@rzookol, post #1

http://www.exec.pl/forum/posts/list/925.page
Każdy widzi co chce. Redaktor Execa zwrócił uwagę na 3:54
a ja zwróciłem uwagę na 3:18-3:30. Co też Eric mógł mieć na myśli umieszczając w napisach końcowych obok "AmigaOS" "MorphOS" i "AROS"?

Ostatnia edycja: 24.11.10 10:18:44
[#8] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@rzookol, post #1

No wiadomo kto i gdzie się doszukał ;)

Animacja super, nie wnikając w zakończenie dlaczego pecet był zachwycony a mak nie widział powodu żeby klaskać :)



[#9] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@kjb, post #8

Najlepsze jest to: "Montaż przeprowadzono na Macintoshu" ;]
[#10] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #7

Zapewne news o tej animacji na execu się nie pojawi.

Newsa nie ma, ale naczelny założył wątek na forum.
[#11] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@waldiamiga, post #10

Tak już zauważyłem. Ciekawie, że z całej animacji najbardziej utkwił mu ten plaskacz a nie zauważył, wcześniejszych napisów. Wiedziałby wtedy, że źle tego plaskacza zinterpretował.
[#12] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@rzookol, post #1

Znany był kiepski angielski tego czerwonego extremisty za czasów jak trollił na aw.net, to pewnie nie zrozumiał końcowych napisów.

Sama animacja jest fajna. Zastanawia także, że nie ma w niej żadnych odniesień do nowej, "prawdziwej" Amigi. Za to jest notka, że powstała na systemach AmigaOS 3.9 oraz MorphOS 2.5 a cisza o hyperionos. Zastanawiające.

Ostatnia edycja: 24.11.10 10:42:26
[#13] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Czy praktycznie każda dyskusja pod newsem musi się kończyć "ślepym flamewarem" z eXecem? Paru ludzi tutaj z rzookolem na czele powinno sobie chyba wziąć relanium
[#14] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
tomek, pampers: Pewnego typa, cechuje wyrachowane działanie, a nie głupota - choć tak to z boku może wyglądać.
Poza tym nie ma się co w tej animacji doszukiwać środowiskowych podtekstów, po prostu została zrobiona z tzw. jajem i tylko przez to ma jakąś wartość. Jeśli coś w tym jest amigowego, to ten foch na końcu
[#15] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Tak na marginesie to ktos rozpoznal "Dare!" na koncu z Transformers The Movie?
[#16] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@pampers, post #12

Sama animacja jest fajna. Zastanawia także, że nie ma w niej żadnych odniesień do nowej, "prawdziwej" Amigi. Za to jest notka, że powstała na systemach AmigaOS 3.9 oraz MorphOS 2.5 a cisza o hyperionos. Zastanawiające.

Fajnie, że ludzie na zachodzie nie zamykają się w swoich czterech ścianach umysłu i traktują wszystkie post amigowe systemy na równi.
Odniesienie do MorphOS-a chociażby:
"Amiga OS 3.9 and MorphOS 2.5
Making it all Possible"

Cieszy bardzo takie otwarte podejście do tematu :)

[#17] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@przemysław, post #14

Oczywiście, że tam nie ma żadnych podtekstów. I w żadnym razie nie podejrzewam naczelnego execa o głupotę. Co najwyżej o manipulację.
[#18] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@pampers, post #12

Nie ma ciszy o "hyperionos". Między 3:18 a 3:30 pojawiają się wg mnie równorzędnie logo trzech amigowych systemów. Wymowne jest to, że pojawiają się po kolejnych wg chronologii logo Amigi...
Wg mnie dla Erica Schwartza kontynuacją Amigi są trzy systemy operacyjne.
[#19] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@rzookol, post #1

Odpoczynek do piątku - za obrażanie innych. I nie mów, że nikt nie wie o co chodzi.
[#20] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Ładne bardzo - się podoba :) ;)
[#21] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Fajna animacja, mi się podoba :)
[#22] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #18

Właśnie zajrzałem na forum exec, gdzie zamiast swojego posta zwracającego uwagę na fragment filmu między 3:18 i 3:30, czyli pojawienie się logo MorphOS-a i AROS-a oraz tekst "AmigaOS 3.9 and MorphOS 2.5 Making it all Possible" w minucie 3:24 zobaczyłem tekst "wykasowana morphsowa propaganda"
Jestem zdumiony skasowaniem mojego posta. Przydarzyło mi się coś takiego pierwszy raz w życiu. Nigdy na żadnym forum nikt nie skasował mojego posta lub komentarza. Co najwyżej moje wypowiedzi prostowano, lub z nimi polemizowano. Nie wiem, co powiedzieć. No po prostu jestem w szoku.

Ostatnia edycja: 24.11.10 16:45:57
[#23] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #22

Przyzwyczaić się. Napisałeś prawdę która nie jest zgodna z widzimisię redakcji, jednocześnie nie jesteś w uprzywilejowanej grupie która może pisać cokolwiek i obrażać ludzi.
[#24] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #22

Zdziwiony skasowaniem posta na execu? Wczoraj się urodziłeś?:)
[#25] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #22

Fajny filmik a co do twojego przypadku to sie nie martw, nie jestes jedynym. Czasami moderowano posty bezposrednio. Nie ma sensu tam wchodzic, szkoda czasu.
[#26] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@General_Specific, post #24

Nie używałem forum exec, bo nie mam OS4 ale widząc instrumentalne wykorzystanie filmu Erica Schwartza (m.in. autora Kitty AROS-a) zwróciłem uwagę na to, co naczelny execa przeoczył. Mój post był grzeczny, nikogo nie obrażał.
Przekonałem się na własnej skórze o tym, że opinie wielu osób na temat execa są prawdziwe. Smutne.
[#27] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #26

jak zwykle rewelacja !! FUCK MAC :)
[#28] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@tomek, post #26

Ale po co piszesz tu np. że nie podejrzewasz naczelnego execa o głupotę, tylko manipulację (#17) czy takie określenie jak "hyperionos" (#18 ).
Mogę się tylko domyślać, że pośrednio przyczyniło się to do "moderacji" twojego posta na execu.

Wracając do tematu, a w zasadzie napisów końcowych. Zwróć uwagę na obrót ostatniego loga Amigi. Wydaje mi się, że tu Eric ma taki sam pogląd jak Andrzej"NatAmi"Drozd Czyli że współczesne amigowanie to systemy.
No i miło że jest lista tych animacji użytych, łatwiej odzukac oryginał jakby kogoś "wzięło" :- )
[#29] Re: Eric Schwartz na 25-lecie
Nawet w animacji niektóre osobniki wywodzące się ze środowiska potrafią znaleźć powody do obrzucania błotem. To jest dopiero smutne. Eric jak zwykle wykonał kawał rewelacyjnej roboty, i nie obchodzi mnie czy na mosie, os 4, kalkulatorze czy spawarce. BRAWO ERIC !!!
[#30] Re: Eric Schwartz na 25-lecie

@AmiChris, post #25

No skasowanie posta to nie wszystko. Dodatkowo dostałem bana. Bez słowa ostrzeżenia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem