Komentowana treść: Hatari 1.4.0 dla AROS-a
[#1] Re: Hatari 1.4.0 dla AROS-a
Który emulator jest lepszy ? Hatari czy STon - jeśli ten pierwszy to proszę o port dla MorphOSa. Kurcze, przydało by się posiąść odrobinę wiedzy w C/C++ to bym sobie sam zrobił taki port :)
[#2] Re: Hatari 1.4.0 dla AROS-a

@waldiamiga, post #1

ale nie masz. załóż bounty.
[#3] Re: Hatari 1.4.0 dla AROS-a

@waldiamiga, post #1

Na Aminecie leży port Hatari dla MorphOS-a, ale jest to bardzo stara wersja, którą kiedyś rozwijał Itix.
[#4] Re: Hatari 1.4.0 dla AROS-a

@waldiamiga, post #1

Odpalasz E-Uae, a pod nim hatari.
Z tego co wiem Hatari wykorzystuje zasoby klasycznej amigi, tak jak w przypadku emulacji maka.
[#5] Re: Hatari 1.4.0 dla AROS-a

@waldiamiga, post #1

Jeśli przewalczysz niechęć do x86 to skorzystaj z ARAnyM/AFROS Live CD. Skorzystałem i odeszła mi chęć na zakup TeTetki choć korciło mnie okrutnie...
[#6] Re: Hatari 1.4.0 dla AROS-a

@przemysław, post #5

Mam STonMOS, działa całkiem,całkiem. Zassałem z Aminetu tą starą wersje Hatari - będę testował jutro.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem