Komentowana treść: SimpleMail 0.36
[#1] Re: SimpleMail 0.36
Świetna wiadomość! OK
[#2] Re: SimpleMail 0.36

@madman15, post #1

Dział to w końcu poprawnie z GMailem?
[#3] Re: SimpleMail 0.36

@radzik, post #2

właśnie przetestowałem na Mosie wersje pod 68k i imap w gmailu dziala, ale wyslac maila juz mi sie nie udalo.

Co ciekawe wersją 0.35 dla Mos nie mogę połączyć się z Gmail po imapie :(.

Kiedy wersja 0.36 dla Mos-a ?? :)

Czy Yum dziala z imap gmail?
[#4] Re: SimpleMail 0.36

@radzik, post #2

U mnie zawsze działało poprawnie z GMailem (przez POP3). Przez IMAP też działa, ale nie wiem jak dobrze, bo wolę POP3 ;).

Ostatnia edycja: 25.12.10 12:05:57
[#5] Re: SimpleMail 0.36

@Korni, post #4

pop3 mnie ni einteresuje, ponieważ mam na zbyt wielu komputerach pracuję. nie będę w każdym odbierał i filtrował wkółko tych samych maili.
[#6] Re: SimpleMail 0.36

@ZimA, post #5

Dokładnie, jeśli ma się GMaila to korzystanie z niego przez POP to delikatnie ujmując kiepski pomysł.
[#7] Re: SimpleMail 0.36

@radzik, post #6

Wręcz przeciwnie, combo IMAP + GMail + SimpleMail = Fail.
[#8] Re: SimpleMail 0.36

@Korni, post #7

A szkoda. Miejmy nadzieję, że kiedyś obsług GMail zostanie dodana/poprawiona.
[#9] Re: SimpleMail 0.36
Program dostępny jest także w wersji dla AROS-a.
[#10] Re: SimpleMail 0.36

@radzik, post #8

Stwierdzam, iż gadacie głupoty, bo od tej wersji nareszcie wysyłanie z GMail'a działa, co mnie bardzo osobiście ucieszyło.
Po za tym obsługa GMail'a działa jak należy.

Ostatnia edycja: 03.01.11 19:02:45
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem