Komentowana treść: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach
[#1] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach
Świetna wiadomość OK
[#2] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach
Serdecznie dziękujemy Mateuszowi oraz Piotrowi!

Muszę pamiętać by choć jedną z tych polskich perełek, które od niedawna napływają do działu Rodzynki ściągnąć i zainstalować na Amidze, bo na pewno warto! :)
[#3] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach

@Minniat, post #2

Dopiero teraz? ;) MegaBlast wymiata :)
[#4] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach
Świetnie ! W potrzasku swego czasu zabrało mi ładne kilkadziesiąt godzin, kiedyś będzie trzeba to powtórzyć ;)
[#5] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach

@Logan, post #4

nie grałem w potrzasku, polecacie? :)

Ostatnia edycja: 01.01.11 20:19:20
[#6] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach

@parallax, post #5

ZTCP to taki "polski Flashback". Spróbuj i zdaj relację :)
[#7] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach

@madman15, post #6

Pomyliłeś z "Cyber Force".

"W Potrzasku" to naprawdę bardzo udana polska produkcja.
[#8] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach
Zostałem chyba pochwalony na wyrost. Moja "zasługa" to tylko udostępnienie oryginalnej wersji "MegaBlasta", a żadnych zgód nie uzyskałem...
[#9] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach

@parallax, post #3

Grałem w niewiele polskich produkcji amigowych. Większość z tego co jest w Rodzynkach znam głównie z nazwy. Z LK AVALONu to najmilej wspominam "Sapera", w którego grałem też na Atari (obok Robbo). Może ktoś postara się o pozwolenie na udostępnienie i tej gry? :)
[#10] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach

@PopoCop, post #8

Załatwiłeś zgodę na udostępnienie gry "W Potrzasku" od Piotra Klimko. Mam od Ciebie maila. Chcesz kopię? ;)
[#11] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach

@mailman, post #10

To musiało być strasznie dawno temu
[#12] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach

@PopoCop, post #11

Ale było ;)
[#13] Re: Dwa nowe tytuły w Rodzynkach
Mam takie pytanie odnośnie gry Pole walki, która znajduje się w rodzynkach.
Czy występuje też u Was taki problem, że podczas rozgrywki z komputerem gra czasem się zawiesza i trzeba grę od nowa wczytywać?
Dodam, że ostatni raz grałem w Pole walki na klasyku jakieś 3lata temu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem