Komentowana treść: Broadway 0.0.2 R10
[#1] Re: Broadway 0.0.2 R10
Świetna muzyka OK
[#2] Re: Broadway 0.0.2 R10
No fajne video ;)
OK
[#3] Re: Broadway 0.0.2 R10
Rozwaliło mnie jak operator po zmianie tła Wanderera musiał jeszcze wywołać "Update" z menu, żeby posprzątać małą kaszanę na ekranie, a potem jeszcze ruszyć zegarkiem, żeby ten znów był "przezroczysty". Poza tym co jak co, ale panele do odpalania programów wygląd miały obleśny.
[#4] Re: Broadway 0.0.2 R10

@G. Kraszewski, post #3

Jest jeszcze cała masa niedociągnięć. Nio te panelki to wyglądają jak miałem kiedyś Workbencha w 16 kolorkach OK
I jeszcze te nagłe urwanie muzyki :/
[#5] Re: Broadway 0.0.2 R10

@parallax, post #4

Panelki to pewnie po prostu człowiek ma taki gust. Natomiast akcja z tłem pokazuje dobitnie poziom zaawansowania Wanderera.
[#6] Re: Broadway 0.0.2 R10

@G. Kraszewski, post #5

Nio być może ma taki gust, ale o gustach się nie rozmawia ;)
[#7] Re: Broadway 0.0.2 R10

@G. Kraszewski, post #5

No ale Ambienta portują więc będzie tylko lepiej :)
[#8] Re: Broadway 0.0.2 R10

@Drako^lM, post #7

czy ja wiem.... wszystkie amigpowe(aos/mos/aros) desktopy cechuje ....hmm jakby to okreslic: oblesnosc, jarmarcznosci i ogolny brak gustu.
[#9] Re: Broadway 0.0.2 R10

@Drako^lM, post #7

A portują?
[#10] Re: Broadway 0.0.2 R10

@DRACOX, post #8

oblesnosc, jarmarcznosci i ogolny brak gustu.

Zawsze można skórkę zmienić. Pewnie jako ekspert od obleśności i jarmarczności potrafisz nawet zaprojektować taką gustowną i nieobleśną i pokazać amatorom o co chodzi .
[#11] Re: Broadway 0.0.2 R10

@Drako^lM, post #7

Czy ja wiem czy lepiej, że portują niż rozwijają własne? Nie to, że mam coś do Ambienta tylko, że czy Wanderer nie może być rozwijany i udoskonalany? Jest źle zakodowany w zalążku czy co? Do tego mam pytanie o to w jaki sposób portują Ambienta, bo słowo "portować" ma wiele znaczeń. Po prostu przepisują kod, żeby działał na systemie AROS?

Ostatnia edycja: 02.01.11 10:45:11
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem