Komentowana treść: Giana's Return 1.0
[#1] Re: Giana's Return 1.0
Bardzo Dobra Wiadomość OK
[#2] Re: Giana's Return 1.0

@(V)(I)mothe(P), post #1

Fantastyczna Wiadomość OK
A teraz proszę jeszcze o wersję dla Natami.
[#3] Re: Giana's Return 1.0
Świetny jest tekst ostrzegawczy pojawiający się na początku gry. Wynika z niego, że grę należy skasować od razu po ściągnięciu. Inna sprawa, że to gniotowata dość produkcja, więc mała strata w sumie.
[#4] Re: Giana's Return 1.0

@G. Kraszewski, post #3

Gniotowata-nie gniotowata. Na pewno wydawała mi się mniej dynamiczna niż oryginał. A ślamazarna reakcja na klawiaturę w sytuacji gdy doni Cię Swampy z ostatniego levelu może irytować. No, ale przeszedłem (jeszcze w starszej wersji). I prawdę mówiąc... nie jestem ciekaw co takiego poprawili w nowszej.
[#5] Re: Giana's Return 1.0
tak szczerze ? czym sie podniecacie gra z C64 ktora wymaga 1 Ghz ???
to powinno smigac na 020/14 mhz z fastem !
[#6] Re: Giana's Return 1.0

@HOŁDYS, post #5

Oczywiście, że powinna, ale tak teraz amatorzy piszą gry na PC.
[#7] Re: Giana's Return 1.0

@HOŁDYS, post #5

No baaa ;P

Taka piękna kolorowa gra ech tyle ze się grac nie da :(
[#8] Re: Giana's Return 1.0

@G. Kraszewski, post #6

chyba nie widziales, hitu zeszlego roku czyli gry "braid", nie znam sie na tym jak to skodowali, ale od strony wiuzalnej to tak gdzies "środek" SNES'a ...a gra ma wyzsze wymagania minimalne niz Unreal Tournament 3 zalecane:D


a co do gry z tematu, jest marna. nie ma nawat porownania do giany sisters DS (pozniej tez sportowanej na ipho). to juz lepiej sportować "frogatto", źródła i pliki sa dostępne.

http://www.frogatto.com/


Ostatnia edycja: 05.01.11 17:06:15

Ostatnia edycja: 05.01.11 17:06:40
[#9] Re: Giana's Return 1.0

@DRACOX, post #8

Łohoho ta gierka wymiata ! Wielkie dzięki za cynk !
[#10] Re: Giana's Return 1.0

@Logan, post #9

Czy wymiata to nie wiem - ale o niebo lepsze od tego potworka :P
[#11] Re: Giana's Return 1.0

@(V)(I)mothe(P), post #10

Swoją drogą pochwalę się recenzją Giana Sisters DS - na moim blogu:

http://www.loganblog.pl/?p=268
[#12] Re: Giana's Return 1.0

@Logan, post #11

troche sie nie zgodze z tymi 3ema h na ukonczenie giany DS jezeli chce sie zebrac wszystkie czerwone krysztaly zeby odblokowac bonusowe plansze, robi sie troche trudniej i dluzej, dodatkowo bonusowe levele tez nieco wydluzaja gre, nie mowiac już o wspomnianym levelu będącym całą oryginalna gianą naraz. wg mnie gra idealna.. no dobra porzesadzam mogla by byc dluzsza,ale wszystko co tam jest od muzyki poprzez pixelart,drobne smaczki i detale w animacjach czy tez gameplay to małe mistrzostwo. cos czego wlasnie brakuje giana returns

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem