Komentowana treść: AROS Broadway 0.0.2R11
[#1] Re: AROS Broadway 0.0.2R11
Bardzo dobra wiadomość :)
[#2] Re: AROS Broadway 0.0.2R11

@(V)(I)mothe(P), post #1

http://www.ppa.pl/forum_ppa/avatars/domyslne/compstupid.gif
[#3] Re: AROS Broadway 0.0.2R11

@(V)(I)mothe(P), post #1

ja narazie mecze icarosdesktop 1.2.5 - wszystko byloby super, gdyby jeszcze radiowke zmusic do dzialania ;/

ps. czy macie tak samo jak ja, ze na ppa bez logowania stronka dziala super szybko ( owb , aspire one ), a po zalogowaniu slimaczy sie... no jest baaaaardzo wolno. scroll "poklatkowy". ?
[#4] Re: AROS Broadway 0.0.2R11

@cactoos, post #3

To przez "zgłoś błąd". Musisz go ubić, a znów będzie szybko.
[#5] Re: AROS Broadway 0.0.2R11

@recedent, post #4

Ciekawe co będzie jak grxmrx zaskoczy nas nowym kodem PPA. Mam cichą nadzieję, że nie nastąpi coś podobnego do przesiadki ze starego na nowego Twittera... Stary zasuwa bardzo szybko, a ten nowy to kosmiczny bloatware...
[#6] Re: AROS Broadway 0.0.2R11

@G. Kraszewski, post #5

Jeżeli chodzi o Twittera to ja bym chętnie widział klienta np. Twojego autorstwa. Lekki, napisany pod MUI, bez syfu/hitów, logicznie zaprojektowany, bez natłoku zbędnych toolbarów i udziwnień. Tylko to co jest potrzebne, szybki dostęp do kilku kont bez konieczności przelogowywania się. Geniusz tkwi w prostocie. :) Dla mnie ideałem jest jak na razie oficjalna aplikacja twitterowa dla MacOSX dostępna za darmo w otwartym niedawno MacAppStore. Nie mogę nadziwić się jak można było tak prosto i wygodnie to zorganizować. Niby nic a jednak chce się tego używać. Chociaż akurat Twittera przeglądam głównie w terenie na starym iPhone (także przy pomocy oficjalnego klienta, który też jest darmowy i całkiem niezły).
[#7] Re: AROS Broadway 0.0.2R11
Mam zamiar obadać, póki co fatalnie się zasysa...
[#8] Re: AROS Broadway 0.0.2R11

@MDW, post #6

Jeżeli chodzi o Twittera to ja bym chętnie widział klienta np. Twojego autorstwa.

Jakby się przebić przez OAutha i nie trzeba by używać HTTPS, to by się pewnie dało zrobić. Ale czy ja powinienem zaczynać kolejny projekt? Chyba nie.
[#9] Re: AROS Broadway 0.0.2R11

@cactoos, post #3

Nie, u mnie jest wszystko normalnie, nic nie zwalnia, chodzi szybko. Wcześniej miałem też mały problem, zamrażało mi ekran na jakieś 5 sekund a potem działało już dobrze.

Ostatnia edycja: 24.01.11 20:34:24
[#10] Re: AROS Broadway 0.0.2R11
No cóż, na starcie wrażenia gorsze niż w przypadku Icarosa. Broadway nie ma ochoty wystartować w natywnej rozdzielczości mojej matrycy, dziwne to trochę bo jego konkurent w takowej wstaje, a grafikę nVidii mam z gatunku tych "teoretycznie" wspieranych.
Co do stabilności - zdecydowanie szybciej można go posłać w kosmos niż Icarosa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem