Komentowana treść: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6
[#1] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6
Kurcze, tak szybko ? Trza zasysać.
[#2] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@waldiamiga, post #1

Właśnie się zasysa. Obadam w weekend.
[#3] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6
Zróbcie sobie kopię grub.cfg bo mi nadpisało :(

Generalnie troche jestem zaskoczony tym, że zostały nadpisane preferencje systemu. Poprzednie wersje tak nie robiły...
Zaskakujące tym razem pozytywnie jest to, że opcja native graphics (noveau) ładuje na moim AcerOne sterownik intela. Czyżby dodano rozpoznawanie chipsetu?

Ostatnia edycja: 03.02.11 20:06:12
[#4] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6
Mobilne dżiforce nie mają szczęścia do Arosa :(
[#5] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@pampers, post #4

Ja w netbooku mam ION2 do tego "cud" technologia Optimus.. i tak wszystko działa na GMA 3150.
[#6] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@pampers, post #4

Mobilne Radeony też :(
[#7] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6
No niestety też w weekend dopiero się pobawię...
[#8] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6
http://osnews.pl/icaros-desktop-1-2-6-wydany/

Kliknijcie +1 :)
[#9] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@tomek, post #8

Jest jakis sposob, aby odpalic nowa Giane w 24bitach poprawnie ? po zmianie screenmode na 16bit (natywny sterwonik dla aspire one) jest ok. 24bitowy blat i Giana jest "szara" dodatkowo z bledami grafiki. W tooltype probowalem zmienic tryb gry na 24 bit ( domyslnie 16), ale to nic nie daje ( mozna sobie dodatkowo antyaliasing wlaczyc ). Jak narazie 1.2.6 spisuje sie u mnie calkiem stabilnie. Gdyby ten Protrekk jeszcze dzialal jakos sensownie na atomie 1.6, to mozna by jakos sensownie w muzykowanie sie pobawic (troche bardziej zaawansowane niz xm na samplach). Oczywiscie po tym, jak zrobia porzadek w sterownikach audio, bo jesli chodzi o glosniki/sluchawki nic sie nie zmienilo... ledwo co slyszalne "przestery".
[#10] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@cactoos, post #9

na wbudowanych głośnikach masz "przestery"? U mnie problem jest tylko na wyjściu.
[#11] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@tomek, post #10

U mnie były małe problemy z instalacją a raczej po instalacji, system nie chciał się uruchomić. Oczywiście robiłem najpierw update z wersji 1.2.5 na 1.2.6 po uprzednim zainstalowaniu patcha numer 2. Nie chciało mi się znów babrać ze starszą wersją, to zainstalowałem 1.2.6 i też miałem problem - a raczej problem z kartą graficzną . O ile wcześniej z wersją 1.2.5 działało ok, to tu są problemy. Być może stało się coś z kartą graficzna (choć wentylatorek na niej działa). Z braku czasu, pobawię się w tygodniu - może się uda. :(
[#12] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@(V)(I)mothe(P), post #11

w 1.2.6 dodano autowykrywanie karty gfx. Może podmiana katalogu boot na ten z wersji 1.2.5 załatwi sprawę?
[#13] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@tomek, post #12

Niestety, wina leży całkiem gdzie indziej. Siadła karta graficzna. Pod innym systemem też nic nie pokazuje. Muszę dorwać gdzieś inna kartę, tylko nie mam nic ciekawego pod ręką, może rozejrzę się na allegro.


Ostatnia edycja: 07.02.11 10:48:48
[#14] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@(V)(I)mothe(P), post #13

na alleszrocie sama lipa jest
[#15] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@parallax, post #14

Ja już znalazłem parę ciekawych rzeczy, a i karty też są, takie jakie chciałem. Wystarczy dobrze szukać, a się znajdzie. ;P

Więc niebawem, zacznę zabawę od nowa. OK
[#16] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@tomek, post #10

Rowniez "tylko" na wyjsciu.
[#17] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@(V)(I)mothe(P), post #15

Komputer sprawny już, wszystkie podzespoły zamontowane i działają.
W weekend znów sobie poużywam arosika ;P OK
[#18] Re: Nowa wersja Icaros Desktop 1.2.6

@(V)(I)mothe(P), post #17

I jak ? "PoAROSiles" ? ;]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem