Komentowana treść: AmiWaWa 3
[#31] Re: AmiWaWa 3
Jeśli nie będę miał kursu to się zjawię mieszkam kilka KM od Anina. :)

Ostatnia edycja: 05.02.11 18:41:35
[#32] Re: AmiWaWa 3
Też postaram się być. OK
[#33] Re: AmiWaWa 3

@SirLEO, post #12

Ja mam do niego telefon, co się stało Krzysiu?
Każde spotkanie "na żywo" to samo dobro. Liczą się ludzie, a nie sprzęt.
[#34] Re: AmiWaWa 3

@pampers, post #26

Rozważam możliwość wyjazdu. Jakby co na pewno jechałbym samochodem i o ile byś podjechał do Bydzi moglibyśmy się razem zabrać.
Tyle, że na 99% spałbym u któregoś ze znajomych w Wawie i wracałbym samochodem dopiero następnego dnia (niedziela), więc jeśli chodzi o powrót to musiałbyś zorganizować sobie jakiś nocleg (ew. mogę popytać znajomych) albo wrócić na własną rękę.
Jutro pogadam w pracy ze Skippem - może też się będzie chciał wybrać.
[#35] Re: AmiWaWa 3

@Masta Krishna, post #34

Jak zagwarantujesz mi, że będę coś pamiętał z podróży to czemu nie :D W sumie jednak droga pociągiem do wawy zejdzie mi szybciej bo niecałe 4h a z Tczewa do Bydzi 2h a potem jeszcze autem.
[#36] Re: AmiWaWa 3

@pampers, post #35

jak bede to pewnie z flashencja ;-] a czy juz bede to pewnie wie zona
[#37] Re: AmiWaWa 3

@HOŁDYS, post #36

chyba coca-coli
[#38] Re: AmiWaWa 3

@AS, post #37

Uuu, nie mozna alkoholu pic na imprezie?
A piwo przynajmniej mozna?
[#39] Re: AmiWaWa 3

@madman15, post #38

Tylko AmiPiwo w boingi ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem