Komentowana treść: E-UAE dla PS3
[#1] Re: E-UAE dla PS3
Genialna wiadomość! Tylko rozumiem że konsola musi być "złamana"? Czy można w jakiś pełny i legalny sposób uruchomić emulator?



[#2] Re: E-UAE dla PS3

@krismiszcz, post #1

po co kolejny emulator ? lepije miec zywa amige obok PS3 :) a na lepiej 3 Amigi
[#3] Re: E-UAE dla PS3

@HOŁDYS, post #2

No i połowa pokoju zajęta przez sprzęt ...
[#4] Re: E-UAE dla PS3

@krismiszcz, post #1

konsola nuie musi byc zlamana. odkad swiat zna klucze ps3 , mozna podpisac kazdy soft by dzialal na nieprzerobionej konsoli.
[#5] Re: E-UAE dla PS3

@DRACOX, post #4

Ale trzeba posiadać klucz?
Tak czy inaczej czekałem na tę wiadomość :)
[#6] Re: E-UAE dla PS3

@DRACOX, post #4

mozna podpisac kazdy soft

Hmm, coś mi to przypomina.Aaa...kiedyś podpisywałem certyfikaty w moim SE P1i aż do czasu kiedy ktoś wymyślił małą aplikacje która albo ściągała zabezpieczenia albo sama podpisywała soft.
[#7] Re: E-UAE dla PS3
Emulator do wszystkiego oprócz BadaOs
[#8] Re: E-UAE dla PS3

@Pero, post #7

I jak tam sprawdzał ktos już ten emulator?
Miałem wczoraj eksperymentalnie wgrać sobie ten modyfikowany soft, ale okazało się, że mam juz bodaj 5.56, a ten ktory mialem modyfikowany mozna bylo nainstalowac tylko na 5.55 i lipa.

To też jest ciekawa sprawa, bo fanatycy linczują ludzi i wyzywają od piratów w sytuacji gdy tak jak ja nie interesują mnie pirackie kopie gier tylko homebrew typu UAE
[#9] Re: E-UAE dla PS3

@Duracel, post #8

Można być nie piratem i zainstalować GeoHot-a. Spokojnie uruchamiamy oprogramowanie homebrew ale nie supportuje pirackich kopi gier.


[#10] Re: E-UAE dla PS3

@krismiszcz, post #9

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź na temat tego GeoHota, udostępnić stosowne linki itd? :)

Na PS3-Site pisali, że ten GeoHot sądzi się z Sony więc czy aby na pewno jest legalny? :)

Ostatnia edycja: 09.02.11 14:31:28
[#11] Re: E-UAE dla PS3

@Duracel, post #10

Nie mogę Ci publicznie podać linka na tym portalu

Sądzi się bo co innego może robić, w jakiś sposób chce pokazać - ale zazwyczaj bywa że tonący brzytwy się chwyta. Sam GeoHot jest przeciwny uruchamiania pirackich kopi gier. Więc to tylko od Ciebie zależy czy będziesz piratem czy w jakiś inny sposób wykorzystasz tą luke w zabezpieczeniach.

A linki z wsadem znajdziesz nawet na youtube
[#12] Re: E-UAE dla PS3

@krismiszcz, post #11

Jeżeli to nie problem to podeślij na mojego maila 8xduracel@wp.pl albo na gg 1237648
[#13] Re: E-UAE dla PS3

@Duracel, post #12

Ja też poproszę jakiegoś linka jeśli łaska: mercy.mccoy(at)gmail.com.
[#14] Re: E-UAE dla PS3
A że się tak zapytam - to emulatora obsługuje się padem ?

Nigdy nie widziałem jak to działa pod PS3 - bo konsoli nie mam i raczej się nie zanosi abym miał kupić. Tak z czystej ciekawości...

Ostatnia edycja: 10.02.11 11:48:09
[#15] Re: E-UAE dla PS3

@(V)(I)mothe(P), post #14

Ogónie rzecz biorąc w PS3 możesz używać pada i klawiatury ekranowej, badź teź podpinasz pod port USB mysz i klawiature i działasz "klasycznie" :) Można też zamontować mysz i klawę z bluetooth'em.

Dopóki złodzieje z SONY nie wycięli linuxa to pod linuxem mialem UAE. Problem był podobny jak w emulatorze na PSP. Od grafiki haczył się dzwiek czasami.
[#16] Re: E-UAE dla PS3
JITa ten emuator ma ?
[#17] Re: E-UAE dla PS3

@ede, post #16

na 3.2ghz rdzeniu ppc raczej da sie przezyc bez JiT'u
[#18] Re: E-UAE dla PS3

@Duracel, post #15

No to możliwości ma jak widzę. Jednak wole zostać przy swoich gratkach i PC. Konsole mnie jakoś nie ciągną do siebie.

I przyznam się szczerze, że jeszcze nie grałem na żadnej z nich
Nie czuję tego jakoś. Widzę jak inni się ślinią jak grają w mediamarket, a mi to jakoś przechodzi bokiem.
[#19] Re: E-UAE dla PS3

@(V)(I)mothe(P), post #18

PC I gry to nienaturalna sprawa. Natomiast PS3 i gry to masełko, nie piszę złośliwie. Mam klawiaturę i myszkę do PS3 bezprzewodowa, rozpoznaje ją system PS3. Ściągłem parę wersji różnych linuxów, tylko muszę przywrócić system do wersji 3.21, wtedy jest opcja "other OS". Co do emulatora proszę też o linka z oprogramowaniem : expertpc@op.pl ....
Dodatkowo dodam że z konsoli można zrobić pełnowartościowy komputer, tylko 8 rdzeni na 256 MB Ram trochę mało. Prawdopodobnie to była specjalna zagrywka sony. Gdyby była mozliwość dodania RAM, byłby to jeden z najmocniejszych komputerów za niewielkie pieniądze.... OK
[#20] Re: E-UAE dla PS3

@Wojox, post #19

rdzen masz JEDEN. nie osiem.
[#21] Re: E-UAE dla PS3

@DRACOX, post #20

Właściwie to nie jest dobra odpowiedź skoro rdzenie w Cellu są heterogeniczne czyli różne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem