Komentowana treść: PageStream - potrzebna pomoc
[#1] Re: PageStream - potrzebna pomoc
Bardzo dobra wiadomość.

Czyżby PageStream miał się dorobić MUI? Fajnie.
To cieszy... to cieszy...
[#2] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@XaVeR, post #1

Albo w końcu ktoś zrozumiał, że gdy się myśli multipratformowo to w amiświatku jest tylko MUI.. (pewnie można też niskopoziomowo grzebać... tylko po co ?)
[#3] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@MaaG^dA, post #2

Będą się musieli w OS4 z MUI przeprosić :D
[#4] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@tomek, post #3

mui pomalutku chyba wraca ( watek nowe mui i owb na execu) ?
[#5] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@MaaG^dA, post #2

Ale chyba już była wersja na MOS i Os 4 bez MUI?
Czy się może mylę?
[#6] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@zxcvb8000, post #5

Byla oparta chyba na boopsi ale to jest srednio uzywalne, podobnie jak z reaction (tu troche lepiej bo zerzniete z MUI ale nieumiejetnie, nawet swego czasu autodocs do reaction byly ze slowami MUI wrzucone gdy robili copy & paste) :)

Prawda jest wlasnie taka, jako gui to MUI a potem nic. Chcialbym zeby wypuszczono nowe mui na inne systemy amigowe.
[#7] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@AmiChris, post #6

Też jestem za.
[#8] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@AmiChris, post #6

A ja bym chciał żeby był jeden system z nową nazwą łaczącą to co najlepsze z wszystkich amisystemów na jeden sprzęt. PageStream pokazuje, że są lepsze i gorsze rozwiązania i z biegiem czasu lepsze wypierają gorsze. Pytanie co takiego musiałoby się stać, żeby decydenci amigowego światka wykopali ortodoksów nawołujących do "elektronicznego dżihadu" i w końcu zrobili coś dla mas.
[#9] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@Ender, post #8

decydenci amigowego światka

Czyli kto konkretnie?
[#10] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@tszczurek, post #9

Wszyscy, którzy mają jakikolwiek wpływ na rozwój amisystemów.
[#11] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@Ender, post #10

kupujacy maja wplyw na rozwoj amisystemow
[#12] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@rzookol, post #11

Toteż piszę, że mnie irytuje to przeciąganie "liny", które może zakończyć się wywaleniem wszystkich na trawę. W ten sposób próbuję zaklinać rzeczywistość, ale pewnie za chwilę ktoś wyczyta w moich postach to co będzie mu wygodne, więc EOT.
[#13] Re: PageStream - potrzebna pomoc
Ja o tym nowym interface PageStreama słyszę od dobrych kilku latach. PageStream pod PPC i z interface pod MUI4... to byłoby naprawdę coś. I to ten nowy PageStream z obsługą PDF i TrueType. Naprawdę byłby to niesamowity soft.

Jak coś dużego ma być zrobione w pod MUI to naturalną sprawą jest, że przychodzi mi na myśl pewna osoba. Chyba każdy zgadnie, że chodzi mi o Krashana. Na pewno byłoby to zrobione maksymalnie porządnie. Tylko czy ja na pewno chciałbym żeby Krashan zajął się kolejnym dużym programem? Hmmm... No nie wiem. Osobiście nie planuję zabawy w DTP na AmigaOS/MorphOS więc raczej nie skorzystałbym z tego cudownego softu (a szkoda). Tak więc osobiście wolałbym żeby Krashan robił to co robi. :) Chociaż na pewno Jego wkład w PageStreama byłby niezwykle cenny.

Ostatnia edycja: 11.02.11 08:05:55
[#14] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@MDW, post #13

jak krashan robi coś dużego (chodzi o oprogramowanie) to się to niestety wlecze latami :) ale fakt jest, że on i pozostali mostimowcy to najlepsi eksperci od MUI
[#15] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@AmiChris, post #6

zerzniete

"Zgapione", zgapione panie kolego.
[#16] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@rzookol, post #14

Takie życie niestety. Nie każdy może mieć szybkość rzookola...
[#17] Re: PageStream - potrzebna pomoc

@Andrzej Drozd, post #15

W mowie potocznej mozna uzyc tego slowa. Bedzie przeszkadzac to tylko osobom ktore mysla ciagle o jednym, tj. o kopulacji

Ostatnia edycja: 12.02.11 10:31:41
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem