Komentowana treść: SimpleMail 0.37
[#1] Re: SimpleMail 0.37
Hehe, a właśnie wysłałem o tym newsa :) Niestety/na szczęście redaktor był pierwszy.
Dobra wiadomość i nieco niespodziewana. Ja jakoś wolałem Simplemaila od YAMa.
[#2] Re: SimpleMail 0.37
Całkiem ciekawa wiadomość. OK
[#3] Re: SimpleMail 0.37
dla mnie Yam byl lepszy ale moze dlatego ze sie przyzwyczailem
[#4] Re: SimpleMail 0.37
Ja i tak wolę pine na serwerze .
[#5] Re: SimpleMail 0.37

@G. Kraszewski, post #4

Ja wszystkie konta mam podpięte pod gmail, najbardziej wkurzał mnie brak "mobilności" moich maili.
[#6] Re: SimpleMail 0.37

@G. Kraszewski, post #4

he he he pine niezly byl ;-]
jednak przy dosyc duzej ilosci wiadomosci (4 tys) muli sie..
dla pocieszenia Outlook w robocie sprawuej sie gorzej ..wywyala sie :)
[#7] Re: SimpleMail 0.37

@HOŁDYS, post #6

Bardzo dobra wiadomość OK
Używam tego programu i ostatnie dwie wersje naprawiły błędy, które mnie najbardziej doskwierały.
[#8] Re: SimpleMail 0.37
Może wreszcie się przełamię do tego programu
[#9] Re: SimpleMail 0.37

@(V)(I)mothe(P), post #8

Jest naprawde spoko i od wersji 0.36 w koncu dziala poprawnie z GMailem.
[#10] Re: SimpleMail 0.37
Dostępna jest wersja dla systemu AROS. Archiwum do pobrania stąd.
[#11] Re: SimpleMail 0.37

@mailman, post #10

Jak można przeczytać w uaktualnieniu do tej wiadomości jest już również dostępna wersja dla MorphOS-a.
[#12] Re: SimpleMail 0.37

@grxmrx, post #11

A ja chcialem sie tylko zapytac: po co dawac uaktualnienie do newsa ktory byl cztery miesiace temu? Ciekawe czy duzo osob zwrocilo uwage na Twoj komentarz?
Lepiej juz dac nowego newsa w tej sprawie lub przeniesc poprzedniego z uaktualnieniem spowrotem na "glowna".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem