Komentowana treść: Login Manager 1.0
[#1] Re: Login Manager 1.0
Zastanawia mnie to, co jest w readme napisane o wymaganym AROS-ie: "starszy". Chyba raczej powinno być "młodszy". Jednak jest "older"... :)
[#2] Re: Login Manager 1.0
Fajna sprawa OK
[#3] Re: Login Manager 1.0

@tomek, post #1

Zastanawia mnie to, co jest w readme napisane o wymaganym AROS-ie: "starszy"

Tak, to zaskakujące, zwłaszcza w kontekście „obsługi własnych ekranów”, przecież otwieranie własnych ekranów powinno być w AROS-ie raczej oczywistością? Ktoś mógłby wyjaśnić o co chodzi?
[#4] Re: Login Manager 1.0
Fajne, tylko mi to nie potrzebne jest.
[#5] Re: Login Manager 1.0

@(V)(I)mothe(P), post #4

Tak się składa, że jakiego programu byśmy nie wzięli pod uwagę, to zawsze okaże się on niepotrzebny co najmniej połowie użytkowników. Tylko sam system operacyjny jest potrzebny wszystkim...

Ostatnia edycja: 23.02.11 12:20:38
[#6] Re: Login Manager 1.0

@G. Kraszewski, post #5

Tylko sam system operacyjny jest potrzebny wszystkim...

Odpalaczom superfroga z dyskietki już niekoniecznie...
[#7] Re: Login Manager 1.0

@tszczurek, post #6

Odpalaczom superfroga z dyskietki już niekoniecznie...

Tak, ale news jest o AROS-ie, więc zakładam, że ten system jest poza kręgiem zainteresowań odpalaczy SuperFroga z dyskietek.

A tak na marginesie Kickstart to nieodłączna część systemu operacyjnego, więc jednak nawet odpalaczom jest potrzebny, bo bez niego i żaba nie podskoczy .
[#8] Re: Login Manager 1.0
A właśnie, że to bardzo przydanta sprawa. Ja bym miał zrobione dwa konta dla sibie i dla dziewczyny, matki, ojca... oni mieliby ustawione wszytsko na pulpicie co mi wogole by takie cos przeszkadzalo. Kazdemu z nich odpowiednie linki do stron z wiadomosciami czy do gier. Tak wiec takie gadanie, że to nie potrzebne to o kant d... rozbić.

Zastanawia mnie tylko jedna sprawa. Jeśli mamy dwa konta to czy po zalogowaniu się do konta nr 2 mamy dostep do plikow z konta nr 1

Ostatnia edycja: 23.02.11 18:34:46
[#9] Re: Login Manager 1.0
prawie jak multiuser. fajnie :)
[#10] Re: Login Manager 1.0
Widze, że nowy Broadway jest dostępny dla AROSa.
Ps. Czy muzyczkę co leci w tle można gdzieś pobrać? Jestem fanem Giany i jej siostry. :)
[#11] Re: Login Manager 1.0
Na tym filmie widać Login Managera: http://www.youtube.com/watch?v=mAr67TTvvbs
[#12] Re: Login Manager 1.0

@G. Kraszewski, post #5

Akurat tu się nie zgodzę. Jest masa programów które są potrzebne a wręcz niezbędne w użytkowaniu (pomijam tu system - bo to logiczne jest). Ale w moim przypadku to się mija z celem, abym miał korzystać z tego programu. Bardziej by mi przeszkadzał niż uprzyjemniał użytkowanie z systemu, a że użytkownikiem jestem tylko ja, więc zdecydowanie odpada.

Ale też nie zaprzeczam, że program fajny. Być może innym użytkownikom się bardziej przyda jak mnie.

Pozdrawiam
[#13] Re: Login Manager 1.0

@MaveRick, post #8

Tak wiec takie gadanie, że to nie potrzebne to o kant d... rozbić.
- uuu mocne słowa, ale jak to się mawia - dla każdego coś miłego OK

Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem