Komentowana treść: WinUAE 2.3.1
[#1] Re: WinUAE 2.3.1
Ja go podziwiem, że mu się chce. Tak trzymać Toni! OK
[#2] Re: WinUAE 2.3.1

@OSH, post #1

I chwała mu za to !!!
[#3] Re: WinUAE 2.3.1
Pewnie na dniach ukaże się spolszczenie by APC74
[#4] Re: WinUAE 2.3.1
Dziwne, że robi to za friko. Móglby coś na tym zarobić.
[#5] Re: WinUAE 2.3.1

@xylorin, post #4

A ile byś zapłacił?
[#6] Re: WinUAE 2.3.1
Tyle co za dobry komercyjny program. Oczywiście dobrze, że póki co program jest darmowy, ale jeśli zażąda oplat za użytkowanie winuae, nie obrażę się. Gość odwala dobrą robotę, dziwię się się, że robi to hobbystycznie
[#7] Re: WinUAE 2.3.1

@Andrzej Drozd, post #5

powinien tyle kosztowac co uzywana A1200 na alledrogo :))
zniechecilo by do emulacji tego swietnego komputera
[#8] Re: WinUAE 2.3.1

@xylorin, post #6

nie rozumiem, zatem dlaczemu nie wyslesz mu kasy bezposrednio
[#9] Re: WinUAE 2.3.1
Skoro jest to freeware, to mogę wyslać co najwyżej dobre slowo i podziękowania za porządną robotę. W innym wypadku bylby to duży nietakt z mojej strony.
[#10] Re: WinUAE 2.3.1
Bzdury pleciecie panie Holdys. Zniechęcić do emulacji tego świetnego komptera ? A to z jakiego powodu ?
[#11] Re: WinUAE 2.3.1

@xylorin, post #9

Tiu tiu.... Jak widać, autor nie pogardzi twoim wsparciem, Karol. Andrzej. Zdzislav. Czy jak ci tam.
[#12] Re: WinUAE 2.3.1

@waldiamiga, post #3

Już jest. :)
[#13] Re: WinUAE 2.3.1
OT !
Trochę konsekwencji morderacjo. Nie dość, że dożywotni ban to u was raptem 2023 rok, to jeszcze sami sobie offtopy tworzycie.
Żądam prawdziwego dożywotniego bana, a nie jakiejś namiastki jaką dajecie. To jakaś kpina ! Mam was uświadomić co znaczy "dożywotni" ?
Na pewno to nie jest rok 2023
[#14] Re: WinUAE 2.3.1

@xylorin, post #13

.

Ostatnia edycja: 28.02.11 21:24:47
[#15] Re: WinUAE 2.3.1

@rzookol, post #14

Proszę o nie reagowanie na zaczepne komentarze tego użytkownika i ewentualnie innych podejrzanie wyglądających. To pozwoli nam sprawniej go eliminować i zbierać materiał dowodowy przeciwko niemu.

--
Moderator
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem