Komentowana treść: Transfer - nowa wersja programu
[#1] Re: Transfer - nowa wersja programu
kurde, nie mam czasu siedziec na ircu a wiec:

switch w prefsach powinny byc wyrownane do lewej
za labelami powinien byc : a labele angielskie zaczyna sie kazde slowo od wielkiej litery

na glownym oknie tez warto wyrownac, na pewno pierwsza kolumne labeli, moze cos wiecej

port nie ma wiecej niz 65535 a obecnie da sie wpisac wiecej

[#2] Re: Transfer - nowa wersja programu

@rzookol, post #1

Próba mikrofonu po banie ;)

Czekam z utęsknieniem na SFTP...
[#3] Re: Transfer - nowa wersja programu
oj przydałby się taki programik na arosku... :(
[#4] Re: Transfer - nowa wersja programu

@rzookol, post #1

Zauważyłem problem z odświeżaniem automatycznym okna po zalogowaniu się na serwer. W oknie po stronie komputera były pliki, których nie miałem na tym dysku (na transfer.cd) i dopiero naciśnięcie strzałeczki do odświeżenia pokazało normalny zestaw.
I pytanie: czy wylogowanie jest tylko przez zamknięcie zakładki?

Ostatnia edycja: 05.03.11 10:24:07
[#5] Re: Transfer - nowa wersja programu

@AS, post #4

1. To jest problem o ktorym wiem, jednak nie jest go tak latwo znalezc, obstawiam ze to jest blad w dirlist
2. Tak

Rzookol:
1b poprawilem
3 poprawilem
[#6] Re: Transfer - nowa wersja programu
Nie lepiej założyć bugtracker dla projektu (albo raczej projekt w bugtrackerze)? Oczywiście komentarze też fajne miejsce do zgłaszania błędów, ale później nie wiadomo kto jakie błędy zgłosił, ile osób jest zainteresowanych funkcjonalnością, jaki jest postęp prac, jakie są priorytety, autor dostaje powiadomienia o zgłoszeniach, zgłaszający o postępie prac itd.
[#7] Re: Transfer - nowa wersja programu

@pampers, post #2

Dobra, dodałem projekt i zadanie, na http://www.ppa.pl/bugtracker2/index.php?do=details&task_id=40&project=6 po prawej jest opcja gdzie można oddać swój głos, jeśli ktoś jeszcze poza mną i pampersem jest zainteresowany dodanie SFTP do programu to proszę zaznaczyć choćby za pomocą tej opcji.
[#8] Re: Transfer - nowa wersja programu
Ha! Wreszcie jakiś program Stefkosa, który nie wysypał mi się po 5 minutach używania . Od dzisiaj AmiTradeCenter zmienia status z "domyślny klient FTP" na "awaryjny klient FTP".
[#9] Re: Transfer - nowa wersja programu

@G. Kraszewski, post #8

BTW: Bo nie wiem, a Ambienicie nie ma wbudowanego FTP?
[#10] Re: Transfer - nowa wersja programu

@radzik, post #9

Nie ma, choć chyba wszyscy się zgodzą że powinno być, tylko kto się tym zajmie?
[#11] Re: Transfer - nowa wersja programu

@grxmrx, post #10

Ze Stefkosową ftp.library drzwi się chyba trochę uchyliły?
[#12] Re: Transfer - nowa wersja programu
Stefkos rulez !! OK


Nio dobra, już więcej nie będę...:)
[#13] Re: Transfer - nowa wersja programu

@G. Kraszewski, post #8

ATC już od dawna jest "awaryjnym klientem FTP" ;). Dzięki Stefkosowi mamy stefkosowy klient FTP :D.
[#14] Re: Transfer - nowa wersja programu
Dla mnie naprawdę potrzebny kawałek softu. Dzięki!:)
[#15] Re: Transfer - nowa wersja programu

@grxmrx, post #7

Chyba coś źle poustawiałem i głosować mogłem tylko ja bo miałem wyższe uprawnienia ;) Jeśli ktoś chce jeszcze oddać głos na SFTP to teraz każdy zarejestrowany/zalogowany na PPA.pl może to zrobić, opcja po prawej na http://www.ppa.pl/bugtracker2/index.php?do=details&task_id=40&project=6
to samo dotyczy każdego innego zgłoszenia w bugtrackerze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem