Komentowana treść: C&A Fan 7
[#1] Re: C&A Fan 7
Brawo. OK
[#2] Re: C&A Fan 7
Hmm, jeszcze nie czytałem ani jednego a tu już numerek 7 - chyba trzeba to nadrobić.
[#3] Re: C&A Fan 7
dzięki czemu po raz 153 możemy poczytać o LHA OK
[#4] Re: C&A Fan 7

@rzookol, post #3

e to tylko zapychacz, reszta pisma jest niezła. :) Wielkie dzięki.
[#5] Re: C&A Fan 7
Szkoda, że redakcja mnie nie poprosiła o screenshota DigiBoostera 3, przy newsie dali obrazek z DBPro 2.21... Czytam dalej.

Ostatnia edycja: 07.03.11 19:16:19
[#6] Re: C&A Fan 7

@sand, post #4

no tak, pewną ciekawostką jest fakt, że podobny opis lha znazł się także w oryginalnym C&A :)
[#7] Re: C&A Fan 7
Właśnie doczytałem, że 512 kB pamięci w A500 było podzielone między chip i fast. Oj widać, że wiedzy historycznej troszkę zabrakło, pytanie, autorowi czy tłumaczowi...

Ale pomimo tego, że czepiam się szczegółów, ogólnie jest co poczytać.

Ostatnia edycja: 07.03.11 19:50:24
[#8] Re: C&A Fan 7
Super wiadomość , jest co poczytać ,dla mnie nr1 to wywiad z Lifterem, straszny z niego wodolejca, ale ma dar do pisania i robi to z jajem ;) Teraz czekam na PPA4
[#9] Re: C&A Fan 7

@vegeta, post #8

Poprzedni numer miał 100 stron , ten tylko 52 i czekaliśmy na niego bardzo długo. Do redakcji C&A FAN i PPA nie poddawajcie się są ludzie na tym świecie dla których to naprawdę wiele znaczy
[#10] Re: C&A Fan 7

@sand, post #4

Mnie mocno wciągnęła lektura przerwań IRQ, o których już wszystko wydawało mi się, że zdołałem wyczytać a tu taka (ba!) lektura wnikliwie disassemblująca to zagadnienie, że aż miło ;). Brawo :). Kilka błędów rzecz ludzka - dobrze, że są ludzie, którzy to czytają i mogą je wyłapać :}.
[#11] Re: C&A Fan 7
Tradycyjnie wydrukowałem sobie najnowsze C&A, dzisiaj zbinduję na miasteczku a wieczorem zatopię się w lekturze. Na pierwszy rzut oka, pismo wygląda na wyjątkowo soczysty kąsek do poczytania. Dzięki chłopaki za wasz trud! OK
[#12] Re: C&A Fan 7
Wielkie dzięki Panowie! :D

Robicie naprawdę kawał dobrej roboty OK
[#13] Re: C&A Fan 7
Bardzo fajny numer. Faktycznie tekst o IRQ jest super. Teraz wypada tylko czekać na następny PPA ;)
[#14] Re: C&A Fan 7

@alekc, post #13

Dzięki wszystkim za komentarze i uwagi. Teraz zabieramy się na pisanie już do następnego numeru, który mam nadzieje ukaże się dużo wcześniej niż ten numer.
[#15] Re: C&A Fan 7

@Ramos, post #14

Super. Zmuście Wegiego żeby coś jeszcze o stacji napisał.
[#16] Re: C&A Fan 7
Kilka bardzo fajnych artkow :) Dzieks :)
[#17] Re: C&A Fan 7

@Koyot1222, post #16

Kawał dobrej roboty - między innymi świetny, naszpikowany anegdotkami wywiad z Lifterem (czyta się prawie jak Fat Agnusa :). Aż przez chwile przeszła mi myśl, że nie obraził bym się, gdyby taki magazyn można było nabyć w wersji papierowej w Empiku.

Jeszcze dodam, że najbardziej lubię w takich zinach czytać nie jakieś tam nudne teksty techniczne, a dobrą, soczystą publicystykę - a jej mamy tu całkiem sporo. Tak trzymać.

Ostatnia edycja: 08.03.11 20:43:46
[#18] Re: C&A Fan 7
Dla mnie też wywiad z Lifterem to najmocnieszy punkt tego numeru CAFan. W ogóle Lifter jest dla mnie osobiście ikoną Amigowego pisarstwa i przyznam się skrycie, że to od jego tekstów w "chudzielcu" zainteresowałem się na poważnie słowem pisanym i czytaniem w ogóle. Jeśli Lifter to słyszy, to serdecznie go pozdrawiam i dziękuję! [wazelina mode = off] :)
[#19] Re: C&A Fan 7
kurde musze wykombinowac jakas dobra drukarke i papier :)
[#20] Re: C&A Fan 7

@MarX, post #18

Zdecydowanie mocny punkt. A wcześniej jakoś pominąłem ten wywiad :).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem