Komentowana treść: AROS Aspire 0.2
[#1] Re: AROS Aspire 0.2
bardzo dobra wiadomość OK
[#2] Re: AROS Aspire 0.2

@tomek, post #1

O, drugiego parallaxa widzę mamy... Dobry sposób na ośmieszanie arosowych newsów.
[#3] Re: AROS Aspire 0.2

@G. Kraszewski, post #2

"Parallax'ow" to Ci u nas od groma...
http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?id=8278#83148

przyganial kociol garnkowi ?
[#4] Re: AROS Aspire 0.2

@G. Kraszewski, post #2

przecież ja to specjalnie zrobiłem... nie masz poczucia humoru?

ps. archiwum jest rozwalone.

Ostatnia edycja: 14.03.11 21:38:33
[#5] Re: AROS Aspire 0.2

@cactoos, post #3

Ja to zrobiłem raz, ironicznie. A tu pod każdym newsem o AROS-ie zaczyna się... No ale dobra, dosyć tego offtopowania, co chciałem – wyraziłem.
[#6] Re: AROS Aspire 0.2

@tomek, post #4

Krashan ma poczucie humoru, ale to już gradacja w kodzie arosowym. Niżej jest tylko exec ze swoim Pegaz-magazyn kulturalny
[#7] Re: AROS Aspire 0.2
[#8] Re: AROS Aspire 0.2

@cactoos, post #7

Panowie, ten link podany przez Was prowadzi do uszkodzonego archiwum ( wisi juz ponad 24 godziny), ale spoko... i tak malo to kogo interesuje ;]
[#9] Re: AROS Aspire 0.2

@cactoos, post #8

W przyszłości korzystaj z funkcji "zgłoś błąd", a błąd będzie poprawiony najszybciej jak to możliwe.
[#10] Re: AROS Aspire 0.2
To bardzo dobry pomysl tworzenie dystrybucji AROS'a pod scisle okreslony sprzet. Wszelkie noteboki,netboki.. do tego nadaja sie idealnie :)

Ostatnia edycja: 17.03.11 22:25:39
[#11] Re: AROS Aspire 0.2

@1989, post #10

A nie lepiej rozwijać wspólnie jedną dystrybucję?
[#12] Re: AROS Aspire 0.2

@tomek, post #11

jedno drugiemu nie wchodzi w droge.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem