Komentowana treść: Album Immortal 4 w sprzedaży
[#1] Re: Album Immortal 4 w sprzedaży
Song z Cannon Foder jest lekko zryty. Reszta też średnio mi się podoba. Tysiąc razy lepszym projektem była C64 Orchestra:
http://www.maz-sound.com/C64-Orchestra/en/Content/
jakby ktoś nie słyszał.
[#2] Re: Album Immortal 4 w sprzedaży

@frywolny_marian, post #1

Mnie tam cieszy ta inicjatywa .Jestem na tak OK
[#3] Re: Album Immortal 4 w sprzedaży

@frywolny_marian, post #1

A ja się zgodzę z Marianem mimo tego, że nie jest źle to i tak C64 Orchestra była lepsza.
[#4] Re: Album Immortal 4 w sprzedaży

@frywolny_marian, post #1

cudem udało mi się zdobyć ostatnio Immortal 3. jego kontynuacja również jest świetna. C64 również jest dobry. szkoda że mamy już 4 część i znowu trzeba się namęczyć żeby to kupić i nikt u nas nie chce sprowadzić tak znakomitych płyt. nawet SYMPHOnY SHADES Huelbeck-a na orkiestrę. nasz rynek płytowy to jakaś lipa. przez ostatnie 2 lata najlepsze płyty kupiłem przez ebay czy 64audio.
[#5] Re: Album Immortal 4 w sprzedaży
Mimo że gram muzykę, to właściwie nie znam muzyki z gier i modułów.
Rozpoznałem tylko Cannon Foddera.
Mogę ocenić materiał tylko technicznie i muzycznie.
Podoba mi się. :)
Usłyszałem grę na żywych instrumentach i to jest to! Choć dzisiejsze techniki pozwalają tak operować na gotywych próbkach, że nikt nie dostrzeże różnicy czy materiał jest nagrany na żywo, czy na gotowych samplach.
Usłyszałem hardrocka, rocka, gitary, jazz, reggae, drum'n'bass, smooth jazz. JESTEM ZA! Świetnie słucha się każdego kawałka którego można posłuchać w demówce. :)

Ostatnia edycja: 30.03.11 22:54:47
[#6] Re: Album Immortal 4 w sprzedaży
a juz myslalem ze Immortal nowy album wydal. ech...
[#7] Re: Album Immortal 4 w sprzedaży
mailman: popraw link do Immortala, żeby prowadził na stronę Immortal ;) (no, chyba że miał prowadzić tam, gdzie prowadzi...)
[#8] Re: Album Immortal 4 w sprzedaży

@Valwit, post #6

http://www.metal-archives.com/ tu masz wszystko czego dusza zapragnie na temat każdej kapeli, Immortal ostatnio wydał dvd The Seventh Date of Blashyrkh w 2010 więc dobre i to , ważne że zawiesili pomysły o ponownym rozpadzie:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem