Komentowana treść: System plików PFS3 dostępny za darmo
[#31] Re: System plików PFS3 dostępny za darmo

@wali7, post #30

A jaką kwotę życzą sobie za jeden klucz, chyba nie te 130 dolarów australijskich jak jest na stronie?
[#32] Re: System plików PFS3 dostępny za darmo

@Krencik, post #31

Wyszło na jedną licencję 70zł w tym chyba 11-13zł na bounty Amigowe.

Ale wracając do tematu PFS3. To ja chyba zdolny jestem;). Udało się mi tak zrobić, że nie chce formatować partycji PFS3. Dodany jest system plików do systemu/dysku i nie chce formatować w opcji QUICK. Nie pamiętam komunikatu. A pełne formatowanie trwa wieki partycji ~3GB, nie jestem pewien czy wtedy nie skasuję sobie dane w pierwszych 4GB. Jak tylko zrobię backup danych to będę dalej kombinował z tym systemem plików.

Ostatnia edycja: 15.04.11 14:12:49
[#33] Re: System plików PFS3 dostępny za darmo

@wali7, post #30

W sumie to były 24 licencje z czego jedna osoba wzięła dwie. ;)

Ostatnia edycja: 15.04.11 18:13:38
[#34] Re: System plików PFS3 dostępny za darmo

@Tomski, post #32

No to przyznam, że to jednak chamstwo. Wiadomo, że ta kasa pójdzie na rozwijanie wersji windozowej. Amigowy pierwiastek w programie w postaci wyświetlanie ikon czysto amigowych jest istną kpiną z tego, że dzięki wersji na nasze komputery program był rozwijany, bo wcześniejsze wersje pod windę w żaden sposób nie dorównywały tym z AmiOS’a . „Amigowcy chcecie klucz do Magellana? Wyślijcie numer seryjny swojego komputera”. Tak widzę rejestrację tego programu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem