Komentowana treść: Gry Mutation Software udostępnione
[#1] Re: Gry Mutation Software udostępnione
Cyberpunks kiedyś było prześwietną acz cholernie niedocenioną grą.
Doodlebug spotkał /niestety/ podobny los, grafika ma specyficzny styl - jednakże grywalnością obie te produkcje biły wiele znanych tytułów.

Jeżeli ktoś nie miał okazji , warto zagrać!


[#2] Re: Gry Mutation Software udostępnione
Zawsze chcialem pociurac w tommygun i tintoy, fajnie ze jest za darmo. Pamietam ze gralem sporo w demo wersje na ktoryms z acsow.
[#3] Re: Gry Mutation Software udostępnione

@Koyot1222, post #2

TinyToy jest super - też miałem tylko demo z ACS`u.

Castle Kingdoms OK wreszcie w to zagram :)
[#4] Re: Gry Mutation Software udostępnione
Fajosko, chętnie zagram :)

Nigdy tych gier na żywo nie widziałem, miałem tylko ten ogromny plakat reklamowy, chyba z Tommy Guna (albo Tin Toya), który tam miał chyba z 1280x800 czy więcej oraz był w 256 kolorach, to u kumpla na A1200 wczytywaliśmy do Personal Painta i się napalaliśmy że takie giganty można wczytywać.
[#5] Re: Gry Mutation Software udostępnione
większość z tych gier byla juz dawno dostępna na różnych legalnych site'ach z grami jak bttr. Oczywiscie fajnie, że upublicznione zostały te dwie nowe.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem