Komentowana treść: Sam460ex i Linux
[#1] Re: Sam460ex i Linux
Bardzo zła wiadomość.
[#2] Re: Sam460ex i Linux

@XaVeR, post #1

Ależ nie, to jest bardzo dobra wiadomość OK Panom z ACube - proponował bym aby sami stworzyli własną wersję Linuxa :)
[#3] Re: Sam460ex i Linux
a AmigaOS 4 to nie dystrybucja Linuxa?
[#4] Re: Sam460ex i Linux

@krismiszcz, post #3

A MacOS X to nie dystrybucja Linuxa?
[#5] Re: Sam460ex i Linux

@strim, post #4

Linuxa może nie, ale Unixa to pewnie już raczej tak ;)
[#6] Re: Sam460ex i Linux

@krismiszcz, post #3

I w tym momencie powinien poleciec ban za probe wywolania wywolania flame.
[#7] Re: Sam460ex i Linux

@(V)(I)mothe(P), post #2

Nie wiem czy jest sens aby ACube tworzyło swoją dystrybucję skoro są już Debian i CruxPPC. Biorąc pod uwagę różnice w tych dystrybucjach wynikające z ich założeń można powiedzieć że każdy znajdzie coś dla siebie. Acube nie jest dużą firmą więc dodanie każdego następnego produktu oznacza dla nich istotne obciążenie więc chyba lepiej będzie jak pozostaną przy tym co robią w tej chwili. Chwała natomiast im za to że cały czas oferują wsparcie i na różne sposoby dbają o użytkowników SAM :)
[#8] Re: Sam460ex i Linux

@XaVeR, post #1

Nie wiem nad czym sie tu zastanawiac.W kapitalizmie ,każde,ale to dokladnie każde posuniecie firmy musi byc nastawione na zysk.Koniec kropka.Jesli jest inaczej to znaczy,ze firma wyrzuca pieniadze co kończy sie bankructwem.Zrobili co zrobili? Widac musieli!
[#9] Re: Sam460ex i Linux

@krismiszcz, post #3

Próba wywołania flame'a. Zapraszamy za 48 godzin.

--
Moderator
[#10] Re: Sam460ex i Linux
no przeciez maja zamiar sprzedawac samanthy tez poza amirynkiem, wiec co dziwnego w tym newsie?
[#11] Re: Sam460ex i Linux
Może jak zwiększy się sprzedaż przez linuksa to cena SAM460 się zmniejszy w przyszłości. Chyba, że linuksiarze nie są już zainteresowani sprzętem z PPC. Tak czy owak będzie to jakiś wskaźnik ewentualnego powodzenia AOX1000, która ma mieć też wersję linuksa (Nie ja napisałem, że linuks zwiększy bazę użytkowników AOX1000). Skoro na SAM460 linuks nie chwyci, to kto wie jak będzie z zainteresowaniem pod tym kątem szybszym, ale też i droższym sprzętem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem