Komentowana treść: Amiga w Turbo Chamelon 64
[#1] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64
Ale jaja Ten Turbo Chamelon 64 to niezły kozak. Dla maniaków komody to chyba "must have"
[#2] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64

@waldiamiga, post #1

Niesamowita zabawka. Może kiedyś sprezentuję ten kartridż swojemu C64.
[#3] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64
Ale to jest.... to jest naprawde świetna wiadomość.
Ciekawe ile ta zabawka kosztuje. To już jest naprawde kieszonkowa Amiga.
Wiem... wiem... Amigę można teraz nawet w telefonie mieć. Ale to też jest świetne.

Cenę właśnie znalazłem. Raczej zaporowa, ale ciekawe i tak.

Ostatnia edycja: 04.05.11 22:20:14
[#4] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64

@waldiamiga, post #1

"Must have" dla komodorowca to prędzej 1541ultimate szczęka opada! :)
[#5] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64

@frywolny_marian, post #2

Zdradzę rąbka tajemnicy, że prawdopodobnie już ktoś to ma i w następnym C&A Fan może pojawić się opis tego cuda ;).

Ale nic na 100 ;).
[#6] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64

@BagoZonde, post #4

Dokładnie :)

Fajnie, że jest fast ram i EC020, ale jeżeli chodzi o prędkość w sysinfo, to wypada gorzej od Minimiga z Arm Controllerem.
[#7] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64

@BagoZonde, post #5

1541 ultimate to też fajna rzecz. W dodatku trochę tańsza, ale może dla tego, że to na razie wersja beta. Przydałby mi się też synth w kartridżu. Niesamowita zabawka.
[#8] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64

@frywolny_marian, post #7

1541 Ultimate II już wyszło z wersji beta, ale soft nadal jest rozwijany. W firmware 2.1 jest emulacja dwóch SIDów przez wyjście słuchawkowe w kartridżu, jednak w tej wersji jest sporo błędów. Za to 2.0 jest stabilna.

Ostatnia edycja: 05.05.11 21:37:18
[#9] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64

@BagoZonde, post #5

"ktoś to ma" brzmi jakby produkt był trudno dostępny ;)

Kupuje się przez internet - po 2 dniach od zamówienia miałem paczkę z Vesali.

Zabawka jest faktycznie niesamowita zarówno w trybie stand-alone jak i po podpięciu do C64. Niestety nie może współpracować z C128 i nadal software to beta, więc część funkcji nie działa, dlatego na razie nie może być konkurencją na polu emulacji 1541 dla 1541Ultimate.

Generalnie polecam wszystkim bo software się rozwija i jeszcze wiele ciekawych rzeczy da się z Chameleona wycisnąć :)
[#10] Re: Amiga w Turbo Chamelon 64
Eeeee... myślałem, że to w będzie w trybie "integracji z C64" czyli kart włożony do komody - i np. klawiatura C64 by udawała Amigową ;)

[EDIT] 0:27 - rzućcie okiem na ekran.
ARM firmware AYQ....

Przecież Kamelon nie ma ARMa :P


Ostatnia edycja: 06.05.11 12:02:09
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem