Komentowana treść: Rozszerzenie pamięci A604
[#1] Re: Rozszerzenie pamięci A604
Wow, jak to możliwe, że nie wiedziałem o tym wcześniej? Brawo. OK
[#2] Re: Rozszerzenie pamięci A604
bomba.. trzeba kupić OK
[#3] Re: Rozszerzenie pamięci A604
ktos chce kupic moj A603 nawet nie wyciagniety z pudelka ?
[#4] Re: Rozszerzenie pamięci A604

@PrzemasIII, post #3

Jaka cena?

Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: Rozszerzenie pamięci A604

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Fajnie, że coś jeszcze chce się ludziom robić.

Ostatnia edycja: 18.05.11 17:31:51
[#6] Re: Rozszerzenie pamięci A604

@frywolny_marian, post #5

dolicz koszty przesyłki
[#7] Re: Rozszerzenie pamięci A604
"Caution: metal bracket is nickel-coated. If allergic, wash hands." Hehe, rewelacja. Fajnie, że Jensowi się chce. Szkoda, że inni nie potrafią rzucić na rynek amigowy sprzętu bez zapowiedzi, tylko wolą bawić się w puzle...
[#8] Re: Rozszerzenie pamięci A604

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

a nie wiem odezwij sie na priv
[#9] Re: Rozszerzenie pamięci A604
Miła niespodzianka :) a ja nadal czekam na ACA 520 :)
[#10] Re: Rozszerzenie pamięci A604
Hm, w sumie fajną kanapkę można by z A600 zrobić, jeszcze USB na clockporcie i scandoubler i jazda... ale chyba jednak A600 zostanie w szafie, wolę poczekać na FPGA Arcade.
[#11] Re: Rozszerzenie pamięci A604
Jestem ciekawy ile sprzedano amig600, ze ktos do tego jeszcze produkuje rozszerzenia? Z tego co pamietam 600tka byla niewypalem.
[#12] Re: Rozszerzenie pamięci A604

@wawul2, post #11

Z tego co pamietam 600tka byla niewypalem.

aż mi ciśnienie skoczyło 600tka to świetny sprzęt
[#13] Re: Rozszerzenie pamięci A604

@wawul2, post #11

W momencie wypuszczenia faktycznie była określona jako "niewypał".

Jednym z powodów miał być nowy kickstart, na którym nie uruchamiają się niektóre gry i płyta główna w montażu powierzchniowym co miało utrudniać jej serwis :) (no dobra, jeszcze brak możliwości wpięcia rozszerzeń do pięćsetki).

Pomysłem przyszłościowym było złącze IDE (dziś w roli twardego świetnie sprawia się karta Compact Flash) i PCMCIA - można wetknąć tanią kartę ethernet. Tylko w tamtych czasach nikt o tym nie myślał.

A dzisiaj dorobiliśmy się karty turbo: http://www.ppa.pl/artykul-ACA.630-1_3_1319.html, scandoublera: http://www.ppa.pl/indivision.ecs,7337;aktualnosci.html, czy rozszerzeń A603 czy A604. I to wszystko od Individual Computers.
[#14] Re: Rozszerzenie pamięci A604

@zyga64, post #13

a600 była niewypałem bo była spóźniona w stosunku do roku wypuszczenia
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem