Komentowana treść: Pang - recenzja
[#1] Re: Pang - recenzja
Nikt się nie pali do Panga widzę ?? A raczej do pisania komentarza. Gdyby to było NatAmi, albo MorphOS na gołej A 1200, to by się rozpisali... ale PANG ??
To była jedna ze wspaniałych gier które z checią odpaliłem na moim antyku. I do 8 levelu po bólach dojechałem... OK
[#2] Re: Pang - recenzja
Ja w Panga jeszcze nie gralem i nawet po zamieszczonych fotach jakos ochoty nie nabralem. :)
[#3] Re: Pang - recenzja

@Wojox, post #1

Są przecież komentarze pod artykułem.
[#4] Re: Pang - recenzja

@Leon, post #2

Ej no, Leon! To klasyka, pamiętam to z salonów, grywalność jest duża tak jak pisze Hubez, polecam!

A taki mały offtop - pamięta ktoś gierkę z salonów, w której chodziło się gościem z odkurzaczem i zasysało bałwanki ? Też zajefajne było, ale kurde balans nie pamiętam tytułu... Na bank konwersji na Ami nie było?
[#5] Re: Pang - recenzja
Miałem kumpla, który na swojej A500 namiętnie grywał w Panga (a generalnie niewiele grał). Zawsze jak do niego przychodziłem i widziałem Panga to nie mogłem zrozumieć co on w tym widzi. No ale czasem tak jest, że coś nam wpadnie w oko i się wciągamy. Pang jest chyba takim potencjalnym wciągaczem (żeby nie powiedzieć odkurzaczem).
[#6] Re: Pang - recenzja

@kjb, post #4

Tumblepop ?

Pang jest przezajebisty. Amigowa konwersja całkiem fajna - najważniejsze, że tempo jest niemal dokładnie takie samo jak w coin-op'ie.
[#7] Re: Pang - recenzja

@Wojox, post #1

To jedna z kilku moich top-gier na amige, i cos mnie ciagle ciagnie spowrotem do niej :D
[#8] Re: Pang - recenzja

@Wojox, post #1

Mogę wiedzieć po co i w jakim celu prowokujesz? To co robisz nikomu i niczemu nie służy...
[#9] Re: Pang - recenzja

@kutafon, post #7

Ale dokąd Cię ciągnie, gdyż nie wiem co to za słowo: "spowrotem"
[#10] Re: Pang - recenzja

@kjb, post #4

http://agtw.abime.net/games/view/snowbros
[#11] Re: Pang - recenzja
Pamietam ta gre, mozna bylo grac w dwie osoby, to byla zabawa na jednym ekranie!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem