Komentowana treść: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja
[#1] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja
Przeszedłem do końca na PC.

Giera bardzo dobra. Zainteresowałem się nią dzięki grze "Desperados"
[#2] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja
Grałem tylko w demko, gra mi się nawet spodobała, może kiedyś zakupię pełną wersję.
[#3] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja
W demo trochę pod Morphosem grałem (to tylko jedna misja). Bardzo fajna gierka, chociaż rzeczywiście, zdarzało się jej powiesić (nie za często, ale zdarzało się). Na szczęście autor portu jest Polakiem, więc spokojnie można go męczyć w sprawie pomocy w naszym języku :)
Cena ciut wysoka, ale kto wie, może się zdecyduję?
[#4] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja
Giere kupiłem w ciemno z Wupra i się nie zawiodłem. Problem w tym, że kupiłem na Wupra rok temu i po dziś dzień nie mam fizycznej płyty CD z ta gra. Dostałem jedynie ISO i klucz. To juz rok i cisza.
Wcześniej kupiłem Kinghs&Merchandase i CD dostałem po 3 miesiącach a teraz są problemy. Zanim kupicie w tym sklepie skontaktujcie się ze sprzedawcą bo oni nie maja gier dla Ami/MOS w magazynach tylko zamawiają po zapłąceniu w RuneSoft.
Czy ktoś jeszcze ma z tym sklepem problem ?
[#5] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja
Dla mnie takim zakup mam sens, jeśli taki zakup wesprze autora gry, co może przełoży się jeszcze kiedyś na jakiś fajny port.
Jeśli tylko wydawcę to wolę kupić coś na PS3, bo wydawca swoich pieniędzy nie zainwestuje w porty na MOS.

Wiecie czy autor gry coś z tego ma ?
[#6] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@wali7, post #3

współautor portu jest Polakiem, głowny autor robi Natami
[#7] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@rzookol, post #6

Kto jest głównym autorem ?
[#8] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@Sventevith, post #7

http://www.greyhound-data.com/gunnar/
[#9] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@Sventevith, post #5

Gdzies juz byla dyskusja na taki temat o tym sklepie. I autor na pewno nie ma juz nic z tej gry. RuneSoft dalo jemu kase i czesc. Teraz RuneSoft wydalo gre i liczy zyski. Jesli gra nie zjedzie i nie zarobi na grze, to RuneSoft oleje rynek i nie wyda kolejnej gry/portu. Wiec kupujac gre na pewno podtrzymujesz rynek na Ami/MOS.
Troche korespondowalem z Wupra i odpisali mi ze RuneSoft bylo zaskoczone zamowieniem Wupry u nich. Po dalszej koresondencji Wupra dodalo Earth2140 i jesli beda zamowienia na Ami/MOS w Wupra to dodadza kolejne tytuly (np. Simon2). Wupra kontaktowal osie z Hyperionem, ClickBoom i nie dostali odpowiedzi...
[#10] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@MaveRick, post #9

No to chyba zamówię. W sumie ISO mi wystarczy.
[#11] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@MaveRick, post #9

Gra była wydana bardzo dawno temu. I nic nowego przez te lata się nie pojawiło. Tytuły o których mówisz są też w innych sklepach. Zastanowię się jeszcze nad tym. Na liście najpierw mam Hollywooda, jakiś program graficzny na 68k może PageStrema. A w pierwszej kolejności to bym wsparł bounty do skończenia Reege.
[#12] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@MaveRick, post #9

Najprawdopodobniej Hyperion i ClickBoom nie maja juz zadnych gier dla Amigi - wszystko wysprzedane.
[#13] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@reactor, post #12

To by odpisali, ze nie maja z dopiskiem "Thank You fot Your interested and have a nice day" ...
Zreszta na forum tez ktos probowal sie skontaktowac z Hyperionem i chyba na darmo... zadnej reakcji od obu firm
[#14] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@MaveRick, post #13

Zgadzam sie, ze to nietakt z ich strony, gdy nie odpisuja.
[#15] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@reactor, post #14

Ale Hyperion ma jeszcze Shogo i sprzedaje czasami na ebay. Wupra pisala wlasnie o ten tytul i nic...
[#16] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@MaveRick, post #15

Z tego co sobie przypominam to Shogo wysprzedali juz lata temu (8?),a to co sprzedaja to jakies CD-R plus kserowki.

Ostatnia edycja: 21.05.11 00:05:02
[#17] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja

@reactor, post #16

"Kserowki" ale z w pelni dzialajacym i legalnym kluczem wiec to normalna orginalna gra w biednym wydaniu.
[#18] Re: Robin Hood - The Legend of Sherwood - recenzja
Bardzo ciekawa gra - kiedyś w nią pogrywałem. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem