Komentowana treść: BetterWB 2.0
[#1] Re: BetterWB 2.0
Kurde serwer ze stroną BetterWB padł. :(
Chciałem to "distro" ;) zaktualizować mateczce...
Udało się komuś ściągnąć 2.0?
[#2] Re: BetterWB 2.0

@APC74, post #1

Mam to cudo...zassałem z ciekawości... w pakiecie nawet są nalepki na flopki... ładnie zrobione.
[#3] Re: BetterWB 2.0

@Dopuser, post #2

To może udostępnij na jakimś serwerze ?
[#4] Re: BetterWB 2.0

@Dopuser, post #2

A jak nie masz gdzie udostępnić, to wyślij mi e-mailem na apc74{małpa}o2.pl to udostępnię u siebie.

Ostatnia edycja: 22.05.11 13:00:25
[#5] Re: BetterWB 2.0

@APC74, post #4

Poszło... że aż zadymiło... ;)
[#6] Re: BetterWB 2.0

@APC74, post #1

Na pewno serwer padł? U mnie wszystko działa. Może to lokalny problem z połączeniem?
[#7] Re: BetterWB 2.0

@Dopuser, post #5

Dzięki. :)
Przez kilka dni będzie leżało tu.

@grxmrx

Nie wiem, nie znam się - za każdym kliknięciem w linka czy to na PPA, czy na innych stronach otrzymuję komunikat:

"Nie odnaleziono serwera
Firefox nie może odnaleźć serwera lilliput.amiga-projects.net.
"
[#8] Re: BetterWB 2.0

@APC74, post #7

Mam to samo
[#9] Re: BetterWB 2.0
Pomyłka.

Ostatnia edycja: 22.05.11 21:30:57
[#10] Re: BetterWB 2.0

@Ender, post #9

właśnie zassałem muszę to przetestować koniecznie :)
[#11] Re: BetterWB 2.0

@miro_78, post #10

Sprawdziłem tego BetterWB i wcale nie jest taki dobry u mnie bynajmniej jest problem z kartą Cf po zamianie Filesystemu z wersji 40.1 na 44.5 wywala mi błądne sektory być może to wina tej modyfikacji a być może moich umiejętności mam na myśli ustawnenie odpowiednich parametrów w hdtoolboxie bo domyślne kończą się badsektorami.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem