Komentowana treść: BoingBag is back!
[#1] Re: BoingBag is back!
Od jakiegoś dłuższego czasu jest ten boing-bang4 ;)
[#2] Re: BoingBag is back!

@phl22, post #1

Jest, pisaliśmy nawet o nim. Kwestia tylko aktualizacji, tym razem jest to aktualizacja oznaczona numerem 0.8q ;)
[#3] Re: BoingBag is back!

@phl22, post #1

Ja ostatnio zainstalowałem sobie nowszy exec.library i scsi.device.
System wyraźniej przyśpieszył... przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Swoją drogą dziwi mnie nieco zalew systemowych "dopalaczy". Czyżby to "pospolite ruszenie" miała jakiś związek z Natami?
[#4] Re: BoingBag is back!

@phl22, post #1

U mnie czworka juz hula od jakiegos czasu. Klasyk rulez!
[#5] Re: BoingBag is back!

@frywolny_marian, post #4

U mnie czworka juz hula od jakiegos czasu. Klasyk rulez!

E tam... klasyk,ale na Natami, rules! ;)
[#6] Re: BoingBag is back!

@Dopuser, post #5

Poki co klasyk rulez. Czas NatAmi jeszcze nie nadszedl ;)
[#7] Re: BoingBag is back!

@frywolny_marian, post #6

Klasyk, klasyk... ale "łatany" w soft & hardware, rules!
;)
[#8] Re: BoingBag is back!
Wszystko pieknie i ladnie, tyle ze link nie dziala.. :(
[#9] Re: BoingBag is back!

@Phibrizzo, post #8

podobno to wina mojego lacza ze nie dziala . . .
[#10] Re: BoingBag is back!

@PrzemasIII, post #9

Nie tylko Twojego, mojego też;). Link nie odpala się u mnie tak w domu jak i w pracy.
[#11] Re: BoingBag is back!

@Tomski, post #10

zglosilem wczoraj przez "Zgłoś błąd" otrzymalem szybka odp, ale wydaje sie bledna :)
[#12] Re: BoingBag is back!

@PrzemasIII, post #11

Ja nie mam żadnych problemów, aby dostać się na tę stronę, zarówno z pracy, jak i z domu.
[#13] Re: BoingBag is back!

@mailman, post #12

ja nie moge z pracy i jak juz wiadomo rowniez z domu
[#14] Re: BoingBag is back!

@mailman, post #12

Może stronkę masz w cache'u?
Próbowałem przed chwilą jeszcze raz z IE i FF i to samo. Stronka się nie wyświetla.
[#15] Re: BoingBag is back!
są problemy z domeną amiga-projects.net. Serwery DNS które ją obsługują (NS3.INTERCUBE-HOSTS.COM i NS4.INTERCUBE-HOSTS.COM, które są tym samem adresem IP), twierdzą że jej nie znają, zatem subdomeny w niej również nie są znane.
[#16] Re: BoingBag is back!

@Tomski, post #14

Wróciłem do domu i wejść nie mogę. :(
[#17] Re: BoingBag is back!
Może ta wersja będzie stabilniejsza - wcześniejsza po zainstalowaniu BoingBaga 4 - rozwaliło mi system. teraz to mam backup systemu zrobiony to spróbuję jeszcze raz z tym się pobawić.
[#18] Re: BoingBag is back!

@mailman, post #16

http://amigan.1emu.net/releases/BoingBag4.lha
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem