Komentowana treść: Icaros Desktop 1.3
[#1] Re: Icaros Desktop 1.3
nareszcie wrzuci ktoś na osnews?

Ostatnia edycja: 02.06.11 14:14:26
[#2] Re: Icaros Desktop 1.3

@tomek, post #1

OK Super wiadomośc :)

A już zastanawiałem się co będę robił w weekend
[#3] Re: Icaros Desktop 1.3
Hoho, ekstra wiadomość. Oczywiście zassie ale kiedy zainstaluje to nie wiem.
[#4] Re: Icaros Desktop 1.3
Juz podmontowana plytka w VirtualBox-ie i system ladnie smiga. Teraz czas na testy. Tylko ciagle stare OWB jest w tej dystrybucji . Nie ma jakiejs nowszej wersji dla AROS-a ??
[#5] Re: Icaros Desktop 1.3
Aktualizacja do 1.3 nie wykazała żadnego błędu ale system się nie podnosi. Ładowanie zatrzymuje się na komunikacie o braku oop.library. Pierwsze słyszę o takiej bibliotece. Jakieś pomysły?
Chyba już jestem za stary na dalszą zabawę z AROS-em

[#6] Re: Icaros Desktop 1.3
Proszę, proszę - nowa wersja - skok numerku taki wysoki, to znaczy że jakościowo skok jest wielki.
[#7] Re: Icaros Desktop 1.3

@tomek, post #5

Okazała sie konieczna instalacja poprzez uruchomienie z LiveCD a nie aktualizacja LUPD i konieczny był format partycji systemowej ale powoli dochodzę do porządku.

Ostatnia edycja: 03.06.11 16:04:29
[#8] Re: Icaros Desktop 1.3
Czy działa komuś dżwięk na kartach z układem realteka?Mam karte z układem ALC888 i system nawet jej nie widzi.
[#9] Re: Icaros Desktop 1.3

@piteq, post #8

Ja mam Acera One z HDAudio Realteka. Dźwięk jest prawidłowy na wbudowanych głośnikach. Na wyjściu słuchawkowym niestety są zniekształcenia uniemożliwiające odsłuch.
[#10] Re: Icaros Desktop 1.3

@tomek, post #9

Kurde, a u mnie nie widać nawet karty w prefsach AHI.Podmieniałem stery na starsze, ale nic to nie dało:(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem