Komentowana treść: BetterWB 2.1
[#1] Re: BetterWB 2.1
Jeżeli ktoś już instalował wcześniejszą wersję BetterWB i ją sobie dopasowywał (zmieniał Startup-Sequence - np. instalując jakieś łatki itp.) lub zamierza instalować BWB na już skonfigurowanym systemie, to przed instalacją lepiej niech wykona backup partycji systemowej. BetterWB podmienia bez pytania m. in. Startup-Sequence - bo w założeniu ma być instalowany na goły, świeżo postawiony AOS 3.1, a wtedy taka podmianka nie ma znaczenia - jednak gdy ma się kupę własnych wpisów w S-S to wtedy jest ból...
Oprócz Startup-Sequence podmieniane są również inne pliki, przez co u mnie, po zainstalowaniu BetterWB 2.1 (na AOS 3.1 + BetterWB 2.0 + exec.library + graphics.library + Picasso96 + MCP) i przywróceniu Startup-Sequence z backupa, system się nie podniósł - ładuje się blat, mogę zobaczyć ikonki na WB i to na tyle - komputer zamiera, myszka nawet nie drgnie.

No nic, przywracam system z backupa i aktualizację do BetterWB 2.1 zrobię ręcznie a nie za pomocą installera...

DODANE: Jeżeli ktoś ma już zainstalowany BetterWB 2.0 i chce go bezpiecznie zaktualizować do wersji 2.1, to tu umieściłem upgrade z 2.0 do 2.1
Wystarczy rozpakować archiwum bezpośrednio na partycję systemową.

Ostatnia edycja: 05.06.11 10:29:32
[#2] Re: BetterWB 2.1

@APC74, post #1

Ja właśnie tak robiłem najpierw OS3.1 + BetterWB+ WHFM Locale + MagicWB
[#3] Re: BetterWB 2.1
Dostępna jest wersja 2.2.
[#4] Re: BetterWB 2.1

@mailman, post #3

I upgrade z 2.0 lub 2.1 do wersji 2.2
Rozpakowujemy archiwum na partycję systemową, zgadzając się na podmianę plików.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem