Komentowana treść: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment
[#31] Re: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment
Prawda jest taka ze wlodarze amigi spiepszyli(pisownia ala szarowilkowa) sprawe juz dawno temu i teraz jestesmy jak partyzantka,jak kazdy wie ja jestem zwolennikiem nat ami(jesli kiedys wyjdzie he he he),co do firm amigowych no to niestety rynek jest tak maly ze naprawde nie ma sie czego czepiac,nam sie zawsze wydawalo za zelazna kurtyna starzy amigowcy wiedza o czym mowie a mlodzi niech poczytaja o komunie,ze za granica to jest tak sielsko anielsko a prawda jest taka ze tam sa tacy sami ludzie jak my firmy ktory padaja itd,dobrze ze cos sie dzieje w naszym srodowski i te wszystkie klotnie sa moim zdaniem dobre moge napisac motto amigowe "nie kolocisz sie nie zyjesz he he he"
[#32] Re: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment

@rzookol, post #30

Co konkretnie masz na myśli ? Pytam z ciekawosci bo zdaje się Hyperion nie jest wyjątkiem w tej materii. A to nie można tak ? Przerobić troche jakiś program GPL dołączyć do swojego komercyjnego produktu a źródła udostępnić tak by się nie kompilowały ? hmm
[#33] Re: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment

@ede, post #32

zrodla sie maja kompilowac, a programy wymagane do kompilacji muszą być dostępne
[#34] Re: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment

@rzookol, post #30

Szok!
[#35] Re: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment
Os4 do dziś nie dorobił się oficjalnej strony, choćby takiej jaką ma MOS. Więc nie wypisujcie banialuk o poważnym podejściu Hyperionu.
Może oficjalną stroną OS4 jest wikipedia.


Ostatnia edycja: 21.06.11 10:33:09
[#36] Re: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment
No i Du*pa sobie nie popisze. PPC już nie mam i gier też - więc to taka hermetyzacja środowiska - tak aby nikt z zewnątrz nie mógł napisać czy nawet zadać pytania.

Może to i dobrze... pomysł
[#37] Re: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment

@Sventevith, post #35

Kiedys byla taka strona, ale cos znikla. Swoja droga byla bardzo ladna.
[#38] Re: Forum dyskusyjne Hyperion Entertainment
Posiadanie zarejestrowanej kopii gry jest wymagane oczywiście tylko, gdy chce się uczestniczyć w dyskusjach na temat tych gier. W innym wypadku każdy zarejestrowany ma dostęp do dyskusji. Ja np. zarejestrowałem się i nie pytano mnie nawet czy posiadam kopię AmigaOS 4. Także Hyperion chce przyciągnąć ludzi do siebie. Jak na nowe forum to jest całkiem prężne - już ponad 100 tematów i 1700 postów :) I przyjazna dyskusja, bez zbędnych spięć, wszyscy co lubią fora wiedzą czym jest przyjazna dyskusja ;) Ci, co nie lubią to wiadomo...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem