Komentowana treść: Assault Cube dla systemu AROS
[#1] Re: Assault Cube dla systemu AROS
Nice :)
Brawo deadwood
[#2] Re: Assault Cube dla systemu AROS
Na MOSa z tym:)
[#3] Re: Assault Cube dla systemu AROS
Deadwood rulez.

Poproszę o port dla MorphOS-a :)
[#4] Re: Assault Cube dla systemu AROS

@waldiamiga, post #3

Kody są dostępnę tutaj:

http://archives.aros-exec.org/?function=showfile&file=game/fps/assaultcube-1.1.0.4.src-aros.tar.gz
[#5] Re: Assault Cube dla systemu AROS
W Assault Cube najfajniejsze jest to, że gra jest darmowa i by zagrać online nawet na różnych platformach nie trzeba nic więcej tylko pobrać i zainstalować grę.
[#6] Re: Assault Cube dla systemu AROS
Teraz będzie można sobie pograć w gierkę pod Arosem OK
[#7] Re: Assault Cube dla systemu AROS

@(V)(I)mothe(P), post #6

No myślę że powinno się tego więcej pokazać. Przecież to ten sam procesor, te same inne podzespoły co w każdym innym PC z Windowsem. Problem tylko w portowaniu gier na inny system.. Linux też jakos zaczynał i od poczatku było mało gier na linuxa a teraz raczej nie mozna nażekać... OK
[#8] Re: Assault Cube dla systemu AROS

@Wojox, post #7

No myślę że powinno się tego więcej pokazać.


Też tak myślę i rozważam pewne sprawy z tym związane.


Tak prawdę mówiąc, za mało ludzi wie o tym systemie - większość to Windows, Windows i Windows potem Linux a na samym końcu MacOS.
Trudno jest werbować ludzi do jakiegokolwiek projektu :( a jak już jest i się zgodzi to po miesiącu rezygnuje.

Ostatnia edycja: 25.06.11 13:08:42
[#9] Re: Assault Cube dla systemu AROS

@(V)(I)mothe(P), post #8

Windows i Windows potem Linux a na samym końcu MacOS

No chyba żartujesz. Udział MacOSX (w domach) w świecie jest znacznie większy niż udział wszystkich dystrybucji Linuksa. W USA ponad połowa laptopów to maszyny Apple i niemal wszystkie mają MacOSX. Trudno znaleźć laptop nieapplowy.
[#10] Re: Assault Cube dla systemu AROS

@MDW, post #9

Zgadza się - ale wziąłem na warsztat nasze podwórko ;P

A USA to całkiem inna bajka jest.

Chciałem zwerbować jednego programistę (ponoć dobry jest - tak słyszałem) - początkowo myślałem że będzie spoko - ale po spotkaniu okazało się że interesuje go tylko platforma Windows/Linux.

O Arosie i MorphOS`ie nic nie słyszał - więc nie będzie miał czasu.

Jak wspomniałem wcześniej - ciężko jest kogoś zwerbować, wiec taki a nie inny mój wcześniejszy komentarz.
[#11] Re: Assault Cube dla systemu AROS

@(V)(I)mothe(P), post #10

Ja wiem że programowanie to nie pływanie, ale trudno bedzie znalezć ludzi wychowanych na mainstreamie (Win/Mac)...
Przed AROSEM jeszcze długa droga.... OK
[#12] Re: Assault Cube dla systemu AROS

@MDW, post #9

Dobry żart, tynfa wart!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem