Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #5
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Super wiadomość, formularz juz wysłany. :)
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
OK OK OK OK OK
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Super, może będę miał kiedyś czas żeby doczytać nr 4 :(
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Super. Bałem się, że kolejnego nie będzie. Zaraz po pensji oczywiście jak zwykle zamawiam. :)
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
MarX to zdolny chłopak ;). Super, że PPA #5 ujrzało światło dzienne, otwieram szampana! Puk!
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Bedzie mozna kupic nad Bialym?
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Jak zwykle - świetna robota Panowie OK
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@fazior, post #6

To jest indywidualne pytanie do Krashana.
[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Mailman wielkie dzięki za Twoją pracę! OK
MarX moje gratulacje! OK
Tak trzymać!
[#10] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Brawo MarX!
[#11] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Dobra robota chłopaki. OK Jak zwykle zamówienie wysłane.
[#12] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@waldiamiga, post #11

koszmarna okładka, czy tez jej brak.
[#13] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@smackme, post #12

Nie dostrzegłem Twojego zgłoszenia na apel o zrobienie lepszej, więc musisz żyć z tym, co jest. Ale liczę, że do numeru szóstego to właśnie Ty będziesz jej wykonawcą.
[#14] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Gratulacje MarX! OK
[#15] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@Sir_Lucas, post #14

Dzięki wszystkim za gratulacje. Cieszę się też z nagrody, ale najbardziej cieszył się będzie siostrzeniec mojej Marzenki, który za pomocą Indivision ECS będzie mógł podłączyć swoją Amigę 500 do normalnego monitora (a nie bić się o dostęp do TV ;)). Dzięki!
[#16] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@MarX, post #15

Podziękować możesz samemu sobie, a dla innych niech to będzie zachęta, że warto pisać. Przyczyniacie się nie tylko do rozwoju pisma.
[#17] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Kasa już wysłana :)
[#18] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@mailman, post #13

Jak potrzebujecie okładki do kolejnego numeru to się na to piszę :) Chętnie pomogę
[#19] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@slawekwozniak, post #18

Zapraszam. W sumie okładka może być dwojaka: powiązana z numerem (musisz więc poczekać z jakąś koncepcją, aż coś się w numerze szóstym zacznie dziać) albo niepowiązana z numerem (pracować możesz już teraz, a później doda się napisy). Odnośnie logosów, musimy się już skontaktować mailowo.
[#20] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@mailman, post #13

Rozumiem, że uważasz, iż jeśli ktoś nie jest w stanie zrobić okładki na poziomie, nie może krytykować obecnej, tak?
[#21] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@KAM_, post #20

Oczywiście, że może, lecz zakładam, że będzie to nieco bardziej konstruktywna krytyka. Mamy tutaj na forum pewną grupę wiecznych malkontentów, którym się ciągle coś nie podoba, lecz palcem nie kiwną, aby cokolwiek zrobić. To jest wkurzające.
[#22] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@mailman, post #21

Ba, jeden nawet się odgrażał, że spokojnie jest w stanie zrobić lepszą okładkę, bo zajmuje się tym zawodowo. Niestety, na propozycję współpracy nie zareagował. Pech.
[#23] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@mailman, post #13

tak, ja musze dać się niezachęcić (sic!) redakcja poziomu trzymać nie musi.
forum nie czytam... apel? dolary?
[#24] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@mailman, post #21

konstruktywna j/w, dolary chętnemu lub kilka chwil w poszukiwaniu takiego np. na digart.pl. można zrobić konkurs z dozgonną prenumeratą dla zwycięzcy etc etc postawić piwo, wóde, obiad itd.

malkontentów? sori, ale kupowajem MA jak i amigowca i wybacz, ale tamte papierowe magazyny przyzwyczaiły jednak do jakiegośtam poziomu wydawniczego.
[#25] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@smackme, post #24

jeszcze jedna podpowiedź: ładne zdjęcie załatwiłoby sprawę.
[#26] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@smackme, post #24

Nie będę tego komentował. Wszyscy chyba sami potrafią wyciągnąć wnioski.
[#27] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@smackme, post #24

A ja zamówiłem jak zawsze, bo wg. mnie trzyma poziom, a jak dla Ciebie to kiepska gazeta to nie czytaj. Napiszę brzydko i niech autor okładki się nie obraża, mnie się podobają wszystkie: s..ć na okładkę i tak najważniejszy jest środek. Kupujesz gazete dla okładki i co później nie czytasz tego co w środku ? Nie wiem jak coś takiego nazwać. Autorzy okładek byli, obecni i przyszli mają u mnie browar na jakiejś Amiwigilii w Poznaniu jak się spotkamy. :D

Proponuję, by na następnej okładce był troll/malkontent narzekający na papierowe PPA.

Ostatnia edycja: 02.07.11 10:38:44
[#28] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@Ender, post #27

Wszyscy o okładce, a nikt nie komentuje okładki tylniej, tj. ostatniej strony ;). Co z Wami ludzie? :D
[#29] Re: Polskie Pismo Amigowe #5

@BagoZonde, post #28

Jeszcze jej nie widziałem, pewnie znowu nie będzie kolorowa, a na PPA będzie ankieta, bo autor nie wie co narysować dalej ;)
[#30] Re: Polskie Pismo Amigowe #5
Krytyka okładki? Krytyka komiksu? Aaaaaaaaaaaa tam.
Ja klikam "lubię to" używając swojego konta w banku :)
Czekam niecierpliwie na wysyłkę :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem