Komentowana treść: Wywiad z Martinem Pedersenem
[#1] Re: Wywiad z Martinem Pedersenem
Zaraz zabieram się za czytanie wywiadu... Gierka Hybris była moją pierwszą strzelanką przy której spędziłem wiele godzin grając na Amisi mojej kuzynki... Do dzisiaj pamiętam oprawę muzyczną odgrywaną pomiędzy poziomami...:)
[#2] Re: Wywiad z Martinem Pedersenem
po co w ogole bawic sie w jakies konwersje na iOS/Androidy/Bady/Symbiany/MeeGo/WP7 itp, kiedy do tego wystarczy dobry emulator A500/ECS/1MB :). Lepsza bylaby poprawiona wersja na 2MB itp. ;)
[#3] Re: Wywiad z Martinem Pedersenem

@1989, post #2

Pewnie jak zwykle chodzi o pieniądze. Konwersję ściągniesz za jakąś tam cenę, a gry do emulatora za friko...
[#4] Re: Wywiad z Martinem Pedersenem

@PopoCop, post #3

No i - przynajmniej w przypadku macowego sklepu - emulatora w nim nie umieścisz (vide "przygody" DOSBoxa w MakSklepie). A to jedyny legalny sposób na dostęp do software w przypadku iOS.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem