Komentowana treść: XCHM - przeglądarka plików CHM
[#1] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM
Aaa, to ten śmieszny windowsowy odpowiednik amigowego AmigaGuide. Kiedyś szukałem czegoś co konwertuje to coś do jakiegoś bardziej zjadliwego formatu typu HTML albo PDF. Znalazłem, skonwertowałem i ok. :)
[#2] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM

@MDW, post #1

Przydałoby się jeszcze coś do przeglądania formatu DjVu na AmigaOS/MorphOSie...
[#3] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM

@strim, post #2

A to fakt. To jest temat, który wraca co jakiś czas. Sam bym chętnie taką przeglądarkę zobaczył.
[#4] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM

@strim, post #2

formatu DjVu] - o tak przydałoby się i to bardzo, wtedy PC idzie na bok ;P

Ostatnia edycja: 18.07.11 11:04:43
[#5] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM

@(V)(I)mothe(P), post #4

Aż tak bardzo go potrzebujesz? Mi by się przydał tylko do czytania "Tajemnice Atari". Ale i tak nie mam czasu i będę to robił dopiero na emeryturze (czyli nigdy, bo moje pokolenie nie dostanie emerytury).
[#6] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM
Myślałem ostatnio nad implementacją DjVU, na razie nie zdecydowałem czy w postaci przeglądarki czy datatypu. Z datatypami jest mały problem -- bazowe typy słabo (picure/text) pasują do uogólnionego typu "dokument" w rozumieniu PDF/DjVU i podobnych...
[#7] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM

@ppascal, post #6

Nono... nieźle. Jak jest problem ze starymi klasycznymi systemowymi datatypami to może faktycznie najpierw zrób taką osobną przeglądarkę. Pisząc przygotowuj wszystko tak żeby w przyszłości można było sam silnik wyodrębnić i zrobić z tego datatype. I będzie ok. :) Jak nie wyjdzie z dataypem to przynajmniej będzie aplikacja. Też będzie super.
[#8] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM

@MDW, post #5

Właśnie do czytania, choć z czasem też nie mam tak fajnie ale zawsze staram się tam coś dla siebie wyłuskać. ;)
[#9] Re: XCHM - przeglądarka plików CHM

@MDW, post #7

Nawet przeniesienie samej biblioteki to bylby juz sukces.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem