Komentowana treść: DjVuViewer 1.0
[#1] Re: DjVuViewer 1.0
Hehehe ktoś o tym marzył na execu :P
[#2] Re: DjVuViewer 1.0
Jak ten program prezentuje się w działaniu? Mógłby ktoś wrzucić choćby screenshot żeby GUI zobaczyć.
[#3] Re: DjVuViewer 1.0

@Sventevith, post #1

No to teraz port i marzenia staną się rzeczywistością. No chyba że jakaś ideologia każe się brzydzić portami wymyślonego wroga. ;)
[#4] Re: DjVuViewer 1.0

@Andrzej Drozd, post #3

Ja na ich miejscu bym się brzydził, chodź z drugiej strony portem OWB nie pogardzili :)
[#5] Re: DjVuViewer 1.0
Ten viewer to tylko tak tymczasowo, dopóki Krashan nie zrobi dekodera do Reggae :)
[#6] Re: DjVuViewer 1.0

@Sventevith, post #4

Ja na Twoim miejscu brzydzil bym sie takie komentarze pisac.
[#7] Re: DjVuViewer 1.0
Duże gratulacje dla autora!
[#8] Re: DjVuViewer 1.0

@Leon, post #6

Oj tam, Oj tam. Jednych hipokryzja brzydzi drugich nie.
[#9] Re: DjVuViewer 1.0

@Sventevith, post #8

chodź z drugiej strony portem OWB nie pogardzili
Jak juz piszemy o portach to nie zapominaj, ze najpierw OWB powstal dla AmigaOS4 a dopiero blisko rok pozniej dla systemu MorphOS.
Odnosnie portu OWB z MorphOSa piszesz, ze uzytkownicy AmigaOS4 nim nie pogradzili rozumiem, ze dasz mi teraz linka gdzie moge ten program pobrac.

Oj tam, Oj tam. Jednych hipokryzja brzydzi drugich nie.
Jezeli nie jestes zainteresowany tym systemem dlaczego caly czas o nim piszesz nawet w tematach z nim nie zwiazanych?
[#10] Re: DjVuViewer 1.0

@Leon, post #9

Jak czytam Wasze komentarze mam wrażenie, że niektórzy nie mogą przeżyć faktu samego istnienia OS4 lub MOSa (w zależności od opcji). A może to tylko antypatia do niektórych przedstawicieli "czerwonych" lub "niebieskich". Tak czy inaczej - dziecinada. Nie można współpracować? Ja np. klasykuję - od dawna na UAE, a od niedawna znowu na Amidze 1200 - ale nie przeszkadzają mi inne systemy. Kwestia dojrzałości - nie mylić z wiekiem.


Ostatnia edycja: 01.08.11 10:57:36
[#11] Re: DjVuViewer 1.0

@grxmrx, post #2

Nie dysponuję chwilowo sprzętem ale jeden shot mamy u siebie na portalu: http://morphos.pl/images/ekstra/djvu-shot.png

Nie gwarantuję jednak że jest to zrzut z finalnej wersji.
[#12] Re: DjVuViewer 1.0

@Sventevith, post #1

Panowie, spokojnie - komentujmy na temat bo zaraz kolejny brednio-serial się zrobi. Powstał DjVuViewer na Mos'a - Świetnie. Powstanie na Os4 - też dobrze. Jaki jest exec wszyscy wiemy - coś nowego chcesz dodać? Nie? To spuśćmy nad nim zasłonę milczenia, a nie szukajmy kolejnej zaczepki.
--------------------------
Co do DjVuViewer - naprawdę dobra wiadomość. W wielu miejscach jest lepszy od pdf'a, a i większość skanów różnych magazynów jest właśnie w tym formacie :) Brawa dla autora OK
[#13] Re: DjVuViewer 1.0

@monohrs, post #10

Monohrs mi zaden system nie przeszkadza tylko nie lubie jak ktos glupoty pisze na temat czegos o czym nie ma zielonego pojecia...
[#14] Re: DjVuViewer 1.0

@Leon, post #13

Że niby o czym nie mam pojęcia ? Nie mój problem, że programiści OS4 jeszcze nie wypuścili MUI OWB.
[#15] Re: DjVuViewer 1.0
Fajnie działa. Prosty interfejs (okno wyboru pliku i suwaki nawigacyjne). Oczywiście wszystko w MUI.
Można używać jako komendę CLI, więc bezproblemowo integruje się z Ambientem do obsługi deficons (w readme jest nawet gotowy skrypt konfiguracyjny dla Ambienta - dla nielubiących wbudowanego edytora MIME typów).
[#16] Re: DjVuViewer 1.0
No działa fajne i to mi się podoba thx Stefkos za szybki release ;)
[#17] Re: DjVuViewer 1.0

@Sventevith, post #14

"Że niby o czym nie mam pojęcia ? Nie mój problem, że programiści OS4 jeszcze nie wypuścili MUI OWB."
To na drugi raz nie pisz głupot, że użytkownicy systemu AmigaOS4 nie pogardzili portem OWB, którego jak dobrze wiesz nie ma i nie będzie bo wersja która powstaje będzie inna od tej jaka jest dostępna dla systemu MorphOS i jakby było mało jest pisana całkowicie przez inną osobę.
[#18] Re: DjVuViewer 1.0

@Leon, post #17

Z tego co pamiętam Kas1e portuje MorphOSowe OWB ale czekają na update 3, który ma przynieść niezbędne poprawki do MUI w AmigaOS 4 aby port mógł zadziałać. Mylę się?
[#19] Re: DjVuViewer 1.0

@Leon, post #17

Panowie Sventevith i Leon - ostrzeżenie. Jeśli chcecie kontynuować przekomarzanie nie na temat newsa, proponuję dział "Pręgierz", albo "Rzeźnia".
[#20] Re: DjVuViewer 1.0
Oj swietna robota! OK Pozytywnie zazdroszcze tego softu niebieskim. Stefkos jest szansa na wersje dla AmigaOS 4.0 pokłony ?
[#21] Re: DjVuViewer 1.0

@cactoos, post #20

Sorki ze tak odpowiem, z mojej strony takiej wersji nie bedzie.
1 Nie mam na czym
2 Nie chce
3 Nie mam na czym, nie chce mi sie i pewnie trzeba by troche tez czasu spedzic by to dzialalo.
[#22] Re: DjVuViewer 1.0

@grxmrx, post #2

http://zapodaj.net/a5d5d7dee63f.png.html
[#23] Re: DjVuViewer 1.0
Gratki Stefkos. Mam parę plików w tym formacie więc w końcu będę mógł je przeglądać na MorphOSie.
[#24] Re: DjVuViewer 1.0

@stefkos, post #21

Szkoda, że już nie wspierasz Amigi
[#25] Re: DjVuViewer 1.0

@recedent, post #19

Jak już to chyba tylko Sventevith powinien dostać ostrzeżeniem, bo on sieje zamęt. Leon próbuje tylko sprostować jego niezbyt poprawne stwierdzenia.
[#26] Re: DjVuViewer 1.0

@reactor, post #24

Szkoda, że już nie wspierasz Amigi

Przecież wspiera Amigę - morphos, a więc system na którym uruchomimy DjVuViewer, działa także na niej.

Ostatnia edycja: 01.08.11 21:59:18
[#27] Re: DjVuViewer 1.0

@radzik, post #25

Takie, ze OWB na os4 to byl i jest kalekim potworkiem ktorego ciezko uzywac bo o ile renderowanie stron dziala normalnie (co jest oczywiste skoro renderer jest niezalezny) to przyjemnosc z uzytkowania jest zadna. Widzialem o Leona, polecam stronke ze skypem, zamula az milo .
Caly swiatek os4 czeka na najlepsza wersje amigowa OWB jaka jest wersja na Morphosa.
[#28] Re: DjVuViewer 1.0

@reactor, post #24

Tylko AmigaOS :P
[#29] Re: DjVuViewer 1.0

@AmiChris, post #27

To jest ostatnie ostrzeżenie dla wszystkich, którym (jak widać) nudno bez wojenek - każdy kolejny post nie dotyczący tematu zostanie przeze mnie nagrodzony przynajmniej miesięcznym banem.
[#30] Re: DjVuViewer 1.0
Ukazał się również (stworzony przez Filipa "Widelca" Maryjańskiego, obsługiwany z poziomu z konsoli) port programu DDjVu służącego do konwersji plików DjVu do postaci bitmap (w formatach NetPBM i TIFF) lub plików PDF.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem