Komentowana treść: Subversion 1.6.17 dla AMP-a
[#1] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a
Super wiadomość OK
[#2] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@parallax, post #1

dlaczego to robisz?
[#3] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@parallax, post #1

Jakiś błąd. Posty się powielają.
[#4] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@TomcioPaluszek, post #3

Ja myślę, że to może być jakiś bot.
[#5] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@tomek, post #4

No to trzeba grxmrxa poprosić, aby zablokował tego bota :)
[#6] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@wali7, post #5

Czemu MorphOSowcy piszą zawsze nie na temat w wątkach o AmigaOS 4. Wstydzilibyście się, w tym wieku... Po tylu latach utarczki słowne są na porządku dziennym, wojna jak widać jest bardzo wygodna dla większości. Amigowcy to buntowniczy naród, rozumiem, ale żeby nadal roztrząsać dawne sprawy. Przydałby się wielu osobom kubeł zimnej wody, żeby ochłonęli. Exec byłby znacznie milszym i bardziej otwartym miejscem gdyby nie to, że admini tam zostali zmuszeni do ostrych restrykcji po tym, jak grupa sfrustrowanych osób w niewybrednych słowach urządziła sobie tam jazdę. Mniejszości trzeba bronić, a nie separować. Weźcie sobie do serca moje słowa, jeśli zależy Wam na pokoju. Czy w życiu też tak się zachowujecie wobec osób które są w mniejszości? Pozdrawiam.
[#7] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@Minniat, post #6

Chyba dwoi Ci się w oczach - do waliego7 mówisz per "MorphOSowcy"?

P.S. Nie irytuje Cię, że pod każdym newsem o OS4 parallax pisze "Świetna wiadomość OK"? Nie wydaje Ci się, że człowiek, który nie ma OS4 i nie jest w stanie przetestować "Subversion 1.6.17 dla AMP-a" tylko ośmiesza newsa, zamiast normalnie komentować (a najlepiej nie komentować w ogóle)?

P.S.S. Co ciekawe, komentarze parallaxa są (o ironio losu) swoistą odpowiedzią na zarzut, że to właśnie MorphOSowcy pierwsi komentują newsy o OS4.

P.S.T. Proszę wszystkich o trzymanie się tematu. Nie dajcie się prowokatorom.
[#8] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@recedent, post #7

mnie na przykład nie irytuje, że parallax pisze zawsze to samo
[#9] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@parallax, post #1

Wycinam bota parallax na miesiąc za spam jaki generuje.
[#10] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@grxmrx, post #9

Parallax jest swoistym folklorem PPA , mnie nie przeszkadza, nikogo nie obraża ,miesiąc to chyba trochę za długo ? Pozdrawiam
[#11] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@recedent, post #7

Może Parallax jest fanem os4 i cieszy go każdy program czy wiadomość związana z tym systemem ?
[#12] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@vegeta, post #10

Mnie też nie przeszkadza. Jeżeli kara musi być tak wysoka, to proponuję pewny kompromis - miesięczny ban na newsy oraz tygodniowy ban na całość. Po tygodniu spokojnie można umożliwić Parallaxowi komentowanie na forum oraz na Gadaczu.
Kto jest za?
[#13] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@Andrzej Drozd, post #12

Nie rozumnie takiej ostrej kary , przy tym jak poniektorzy dostawali po 7 dni za mocno obrazliwe slowa .. nawet nie wiem czy to ze pisze sobie pod kazdym newsem kwalifikuje sie na bana , a na ppa podobno nie dostaje sie bana za nic :) dla mnie absurd
[#14] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@Hellena, post #13

Moze gdybys dostal od niego obrazliwego maila to bys zrozumial.
[#15] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@TomcioPaluszek, post #14

Moze gdybys dostal od niego obrazliwego maila to bys zrozumial.

W takim razie "kawa na ławe". Pokaż co się stało.
[#16] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@Andrzej Drozd, post #15

No może trochę przesadziłem z tą obraźliwością, ale jak koleś na dzień dobry każe mi "wypier... do okulisty" to chyba coś jest nie tak.
[#17] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@Andrzej Drozd, post #15

A ja nalegam, żeby przenieść się z dywagacjami i dyskusjami nie dotyczącymi newsa do forum (Pręgierz?). W przeciwnym razie nie skończy się na jednym banie.
[#18] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@recedent, post #17

proponuje zablokowac mozliwosc dodawania pierwszego posta ;)
[#19] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@Minniat, post #6

Mimiat, zoba zoba - tu
[#20] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@fazior, post #19

Żeby nie być gołosłownym - nagrodą dla faziora jest tygodniowy urlop od komentowania.
[#21] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@vegeta, post #11

Natami też. Co do Morphos-a to nie pamiętam, bo nie śledzę jego tekstów. Tak czy inaczej co to, o czym mowa w temacie, wnosi / daje AOS 4.x? Pytam, bo się nie znam. Nie chodzi mi co to da w przyszłości, jak będzie coś tam jeszcze, tylko w tej chwili przeciętnemu zielonemu userowi?


Ostatnia edycja: 10.08.11 22:06:03
[#22] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@grxmrx, post #9

Super wiadomość OK
[#23] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@rzookol, post #8

Mnie tez nie. Taki folklor :> Sympatyczny.
[#24] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@grxmrx, post #9

To blad!
[#25] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@pawelini, post #24

pampers, pawelini - też chcecie po banie?
[#26] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@pampers, post #22

chyba musiałbyś się bardziej postarać i robić to pod każdym newsem
[#27] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@tomek, post #26

@Tomek

Proszę już nie pisać nie-w-temacie.
[#28] Re: Subversion 1.6.17 dla AMP-a

@Ender, post #21

Raczej nic bo nie slyszalem aby ktos postawil serwerek na os4.
Ot, taka ciekawostka ale lepiej miec niz nie miec.

Fazior, komentarz swietny
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem