Komentowana treść: Kilka nowych zdjęć Nemo
[#1] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo
Ciekaw jestem, czy te pudła na trzecim zdjęciu są pełne. Bo jeśli tak, to betatesterzy mogą wkrótce otrzymać swój sprzęt.
[#2] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo
No to Bill Geyts na pewno w gacie juz narobil... Albo po cichu konwertuje najnowsze wirusy na nowy system :P
[#3] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@Koyot1222, post #2

Hehe... dobre. :D

Właśnie, ciekawe kiedy do zwyczajnych użytkowników dotrze ten sprzęt.. Za rok? Półtora?
[#4] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@Deftronic/..., post #3

Odpowiedź jest prosta: kiedy będzie gotowy system a tu niestety nie wygląda różowo :/
Hyperion ma ograniczone moce przerobowe a muszą jeszcze ukończyć trzecią aktualizację i wersję na SAM. Wg. mnie premiera X1000 ma szansę odbyć się w połowie przyszłego roku... jeśli oczywiście wszystko dobrze pójdzie i znów nie pojawią się nieprzewidziane komplikacje :/

Ale żeby już nie marudzić - fajnie, że jest prototyp i czekamy na jakieś pierwsze recenzje gdy trafi do betatesterów :)
[#5] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@recedent, post #1

Sorry, nie śledzę tematu, ale ile czasu upłynęło od wpłat dokonanych przez betatesterów?
[#6] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@Deftronic/..., post #3

Właśnie, ciekawe kiedy do zwyczajnych użytkowników dotrze ten sprzęt.. Za rok? Półtora?

Do zwyczajnych pewnie nigdy, bo zwyczajnych na to nie stać. :) Dotrze do trochę bardziej kasiastych.
[#7] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@MDW, post #6

W tym jednym pudełku jest wersja Gold ?
[#8] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo
Ależ były publikowane. Na facebookowym profilu Trevora ;)
[#9] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@Elder_ppa, post #4

Dokladnie, zeby nie zabraklo gniazd USB albo nie daj boze,gniazd SATA.
[#10] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@skipp, post #8

Dokładnie więc nic nowego ... :)
[#11] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo
Zobaczylem i ... dostałem wzwodu! WOW!
[#12] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@VmV, post #11

Idź z tym problemem do lekarza raczej niż na forum...
[#13] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@tomek, post #12

I co mu lekarz zrobi ? - panadol przepisze i powie, że przejdzie ;)
[#14] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo

@RAL, post #13

Wyśle do psychologa. :)
[#15] Re: Kilka nowych zdjęć Nemo
Hah
Moj komentarz to tylko i az Ironia.

Owy news mi sie jawi, jako swiety Grall.
Objawienie laski producentow plyty, do ktorej nie ma softu(?)
Jeszcze nigdy Amiga(ofc ONE) nie byla tak tania :D.

#2
Bill Gates obecnie zajmuje sie dzialaniem charytatywnym, obecnie Steve Balmer vel spocony Rysiek, moze cos przeportowac.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem