Komentowana treść: MegaGlest 3.5.2
[#1] Re: MegaGlest 3.5.2
Gierka wyglada ciekawie. Strona projektu nie dziala.
[#2] Re: MegaGlest 3.5.2

@AmiChris, post #1

Parę minut temu jeszcze wchodziłem na nią, teraz już coś nie bardzo idzie.
[#3] Re: MegaGlest 3.5.2

@mailman, post #2

Luzik, zarzucilem sobie gameplay na yt.
[#4] Re: MegaGlest 3.5.2
Panie Śmiechowicz, rzuc Pan czasem cos na mosa. nie mam peceta
[#5] Re: MegaGlest 3.5.2

@fazior, post #4

A ja nie mam MOSa ;) Kodą źródłowe są dostępnę do każdej gry którą do tej pory zportowałem, więc jest to tylko kwestia kompilacji :)
[#6] Re: MegaGlest 3.5.2

@fazior, post #4

Może czas zrobić ściepe i zakupić jakąś maszynke dla Deadwooda ?:)


Ostatnia edycja: 21.08.11 10:07:33
[#7] Re: MegaGlest 3.5.2
Krzysztofie! Nie zostawiasz mi wyboru, Będę musiał zakupić jakiegoś sprzęta kompatybilnego z Twoimi sterownikami. A tak mi się podobał mój netbook... ;)
[#8] Re: MegaGlest 3.5.2

@waldiamiga, post #6

W sumie gdyby był zainteresowany to jakiegoś PM z licencją chyba dałoby się sprezentować. Może załóż nowy temat, by utalentowanym programistom, którzy wyrażą chęć portowania na Morphos-a zaoferować sprzęt z systemem. Zobaczymy jaki będzie odzew i wtedy zapytamy Krzysztofa.


Ostatnia edycja: 21.08.11 12:38:33
[#9] Re: MegaGlest 3.5.2

@Ender, post #8

Obawiam się, że osobiście nie miałbym na tyle wolnego czasu, aby "robić na 2 etaty" ;) Gdyby jednak ktoś chciał przekompilować moje porty na MorphOS albo AmigaOS to oczywiście służę pomocą :)
[#10] Re: MegaGlest 3.5.2

@deadwood, post #9

Obawiam się, że osobiście nie miałbym na tyle wolnego czasu, aby "robić na 2 etaty

A szkoda, bo po rilejsie MorphOS-a dla PowerBook-ów będzie do "wydania" eMac G4 1.25GHz w obudowie mini tower :D
[#11] Re: MegaGlest 3.5.2

@waldiamiga, post #10

Uprasza się o nie kuszenie Krzysztofa darmowym sprzętem
[#12] Re: MegaGlest 3.5.2

@TomcioPaluszek, post #11

Krzysztof na Bounties wpłaca jednorazowo więcej niż kosztuje sprzęt na MOS-a
[#13] Re: MegaGlest 3.5.2
O kurde widze,że na Arosa wychodza najbardziej zaawansowane gry dla systemow amigopodobnych.Po Cube 2 z shadersami pora na kolejna ktora trzyma wspolczesny poziom.Zawsze brakowało mi gier typu Diablo na Ami ,choc ostatnio ukazała sie Flare na OS4.x notabene piekna wciagajaca i przemyslana gra RPG - hack and slash.I zamiast portowac cos na mosa(zreszta ostatnio ukazał sie tam miodny przeboj Wolfenstein)lepiej jakby Pan Krzysztof uraczył jakim porcikiem dla przemiłych ortodoksów z OS4.


Ostatnia edycja: 22.08.11 07:18:26
[#14] Re: MegaGlest 3.5.2

@Jupiler, post #13

Bez walki Krzysztofa nie oddamy
[#15] Re: MegaGlest 3.5.2

@tomek, post #14

Szkoda, ach szkoda, że jest w naszym amiświatku jak jest.
[#16] Re: MegaGlest 3.5.2

@Ender, post #15

przecież to żart był...
Krzysztof wypowiedział się dlaczego pisze tylko dla AROS-a... Zauważ też, że programiści MorphOS-a piszą tylko dla MorphOS-a...
[#17] Re: MegaGlest 3.5.2

@Ender, post #15

Jaka szkoda? Źródła są dostępne, więc kto chce może sobie dłubać i robić port o ile sam system pozwala na uruchomienie konkretnego tytułu.
[#18] Re: MegaGlest 3.5.2

@tomek, post #16

Źle mnie zrozumiałeś. Ja nie mam do niego pretensji. To było takie uogólnienie na temat tego co mamy po 1994r.

# 17 Co z tego, że są źródła jak nie wiadomo, czy komuś będzie chciało się to zrobić.

Ostatnia edycja: 22.08.11 19:22:36
[#19] Re: MegaGlest 3.5.2

@Ender, post #18

Można w takim razie poszukać chętnych, jeśli taki tytuł jest tego wart, do założenia/wsparcia bounty, może wtedy będzie się chciało komuś zrobić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem