Komentowana treść: Amiga Forever 2012
[#1] Re: Amiga Forever 2012
Co mam rozumieć jako "obsługa systemu AROS"?
[#2] Re: Amiga Forever 2012

@tomek, post #1

No właśnie? Jakaś wirtualna maszyna?
[#3] Re: Amiga Forever 2012

@radzik, post #2

Rozumiem to tak, że w pakiecie znajduje się plik ze skonfigurowanym systemem Aros gotowym do odpalenia i normalnego użytkowania. Dzięki temu jest możliwość odpalenia programów napisanych pod Arosa.I można to zrobić na każdym pececie a nie jak dotychczas tylko na wybranych modelach????
[#4] Re: Amiga Forever 2012

@radzik, post #2

może chodzi o dostosowanie pakietu do współpracy z AmiBridge w trybie integracji z systemem AROS?
[#5] Re: Amiga Forever 2012
prototypu Walkera

ale o co chodzi? O tego WALKERA?
[#6] Re: Amiga Forever 2012

@BULI, post #5

Wydaje mi się, że chodzi o to iż można bawić się AF2012 także pod AROS-em i systemem Walkera, co wcześniej było niemożliwe.
[#7] Re: Amiga Forever 2012

@mailman, post #6

Czyli nie prototyp tylko system Walker, chyba, że prototyp systemu! ok, racja
[#8] Re: Amiga Forever 2012

@BULI, post #7

Prototyp systemu i udawany komputer. ROM 3.2 (przynajmniej w wersji umieszczonej w istniejących prototypach Walkera) jest z tego co wiem średnio używalny. Ale jak ktoś chce się pobawić, to zamiast kupować jednego z dwóch/trzech istniejących Walkerów i reanimować sprzęt - klika sobie w zakładce "Systems" i voila!
[#9] Re: Amiga Forever 2012

@recedent, post #8

Podobno dwóch prototypów.
[#10] Re: Amiga Forever 2012

@BULI, post #9

Miało być system prototypu Walker. Poprawiłem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem