Komentowana treść: Amiga Forever 2012.0.14.0
[#1] Re: Amiga Forever 2012.0.14.0
Opłaca się to kupić ?? Co jest na najbogatszej wersji ? Śpioch
[#2] Re: Amiga Forever 2012.0.14.0

@Wojox, post #1

W czwartym numerze PPA jest recenzja pakietu. Poza tym w paru wiadomościach z przeszłości podawaliśmy informacje o zawartości pakietu. Na stronie Cloanto również jest to napisane.
[#3] Re: Amiga Forever 2012.0.14.0

@Wojox, post #1

Ogólnie pakiet warto posiadać. Zawartość najbogatszej wersji za mailman.
Jednak do newsa wkradł się błąd. Aktualizacja jest darmowa dla posiadaczy wcześniejszych wersji 2012. Uaktualnienie z każdej innej,np. 2011,2010 itd jest płatne. Chyba, że ja czegoś nie doczytałem. Jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.
[#4] Re: Amiga Forever 2012.0.14.0

@cichym, post #3

Jeśli ktoś kupił wersję 2011 po 1 lipca tego roku wersję 2012 dostanie free, ja kupiłem w marcu więc za upgrade zapłacę 20 ojro podczas gdy full kosztuje 29.95 (edycja Plus)
Chyba poczekam na wersje 2013 :)
[#5] Re: Amiga Forever 2012.0.14.0

@cichym, post #3

Tak, uaktualnienie jest darmowe dla posiadaczy AF2012. Odnośnie upgrade z innych wersji do wersji 2012 było w poprzedniej wiadomości, kilkanaście dni temu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem