Komentowana treść: AROS dla Androida
[#1] Re: AROS dla Androida
Na moim tablecie na razie nie działa. Zresztą nie wiem po co ja to w ogóle odpalam na takim sprzęcie.
[#2] Re: AROS dla Androida
Ambitnie :D
[#3] Re: AROS dla Androida
oo, nawet dali screenshota ze wszystkimi interesujacymi programami dla arosa
http://archives.aros-exec.org/filedata/snapshot/991_2_snap.jpg
[#4] Re: AROS dla Androida

@rzookol, post #3

Bingo
[#5] Re: AROS dla Androida

@rzookol, post #3

Hmn, wcale bym się nie zdziwił, gdyby za jakiś rok, byle smartfon był najszybszą neo-amigą. Nie licząc oczywiście natywnych wersji Arosa na sprzęty PC. Wszystko na to wskazuje.
[#6] Re: AROS dla Androida

@TomcioPaluszek, post #1

pulpit widze, na Froyo:) i tyle moge powiedziec na ten temat

na razie najbardziej bawi mnie UAE4Droid :) z Kickiem 1.3, nie sprawdzalem jeszcze 3.1 dla A500-2000.
[#7] Re: AROS dla Androida

@michalmarek77, post #5

raczej malo prawdopodobne za rok, moze za 5 lat :)
[#8] Re: AROS dla Androida
Fajne. :) Jak się za kilka lat rozwinie to trzeba będzie pomyśleć o jakiejś zabawce z Androidem. Wreszcie normalny system na prawdziwie mobilnym urządzeniu. :)
[#9] Re: AROS dla Androida

@1989, post #7

Tak czy siak, to nieuniknione.....Dlatego AROS ma największy potencjał. Swoją drogą, UAE na Smartfonie to dziś fajna zabawka, jutro może być lepsza w użytkowaniu niż WinUAE :)
[#10] Re: AROS dla Androida

@michalmarek77, post #9

w ogole smartfony to sa fajne urzadzonka i za jakis czas moga okazac sie fajniejsze od laptopa, jeszcze jak wydajnosc troche podskoczy. Nie potrzeba na codzien jakiegos zabojczo wydajnego komputera. W domu wystarczy trzymac fizyczna klawiature i wiekszy ekran, odpina sie toto malenstwo od stacji i w droge... ALL in ONE :)
[#11] Re: AROS dla Androida

@1989, post #6

3.1 nie dziala na UAE4Droid. W przeciwienstwie do kick2.0

Niedawno pojawila sie wersje PUAE na androida.
http://anddev.at.ua/load/emulators/puae_amiga_emulator/2-1-0-15
[#12] Re: AROS dla Androida

@Norbert, post #11

o super.

raz odpaliłem kicka 3.0 na tym uae4droid, az się zdziwiłem, ale wstał raz i wiecej się nie ruszył. ;)

ściągam PUAE :)
[#13] Re: AROS dla Androida

@Norbert, post #11

sciagnalem i badam..
PUA choc alpha dziala swietnie, duze ma mozliwosci, a jaki wynik mam w sysinfo, wow, jak w mojej Ami :). Nie widze emulacji koproca na ten czas.

UAE4Droid lepiej nadaje sie na razie do gier i demek, do czego glownie uzywam, tak na moje oko, ma wymagane 25fps nonstop, ale mysle, ze finalna wersja PUAE moze byc lepsza i AGA... obsluga myszki jest tez bardziej intuicyjna.

Musze sprawdzic kick 2.0x na UAE4Droid, bo to juz pozwala odpalic calkiem przyzwoitego Workbencha.

Ostatnia edycja: 14.09.11 21:04:56

na AIBB jakie fajne wyniki :)

ale dozylismy czasow, uzywalna Amiga w opakowaniu paczki papierosow.

i koniec testow, cos nacisnalem i PUAE wylozyl sie na amen :), takie sa uroki wersji alpha.

Ostatnia edycja: 14.09.11 21:26:33
[#14] Re: AROS dla Androida

@1989, post #13

To ja moze zrobie mala kryptoreklame i podrzuce linka do pierwszego portu PUAE jaki powstal na Androida - DroidPUAE.

Jest nieco inna obsluga klawiatury niz w porcie lubomyra. Predkosc jest taka sama (ok. 0.81 predkosci A1200, w sysinfo, na Motorola Defy).

Dodaje teraz mozliwosc wyboru pliku konfiguracyjnego na starcie (pod gry), i zmiany dyskietki w czasie pracy emulatora. Nowy download powinien sie pojawic w ciagu kilku dni.
[#15] Re: AROS dla Androida

@tomaswoj, post #14

dzieki,kolejny port,hmm. z Poland,gratuluje,pora sprawdzic,progress bedzie,dobra wiadomosc,bede wyczekiwal kolejnych wersji :)

Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem