Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna
Super sprawa.
Mam pytanie czy ktos chcialby pomoc mi w pisaniu dosyc obszernego artka na temat Amigi Cd32 do papierowego PPA? Sama konsola jest juz wzglednie opisana, soft niestety tylko polowicznie, brakuje tekstu nt przystawek.

Chetny? Anyone? ;)
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@Koyot1222, post #1

Jak chcesz mogę wspomóc swoją wiedzą na temat dostępnego hardware . Artykuł możemy trzaskać razem np. na Google Docsach.
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@strim, post #2

Ja ten artek pisze po prostu w mailu w gmailu :) Zaraz Ci wysle to co mam i zobaczysz co da sie zrobic :)
Ktos chetny na opis gier?

Ostatnia edycja: 15.09.11 10:31:52
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna
PPA #6 ma najfajniejsza okladke jaka do tej pory byla !
nawiazuje do kultowego Magazynu Amiga :) OK
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@HOŁDYS, post #4

To prawda, okładka jest super. Spis treści też zachęcający. Ogólnie widać, że pismo rośnie w siłę super
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna
o jako, że widzę że szukacie współpracowników to może jest ktoś chętny na poprowadzenie serii artykułów o pymui i pythonie ?
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna
Z numeru na numer poziom gazety wzrasta co bardzo cieszy i napaja optymizmem OK

Nie mogę się doczekać za kolejnym numerem - spis treści wygląda bardzo zachęcająco ;)
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@Elder_ppa, post #7

Okładka PPA #6 jest super - nawiązuje do starszych numerów MA, w nowszych zastosowano renderingi. Spis treści również ciekawy, szczególnie zainteresowała mnie szkółka programowania - pisania pierwszej gry, proszę niech autor się przyzna - kto napisał ten artykuł - Asman, czy to Ty?

Ostatnia edycja: 15.09.11 17:06:08
[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@Koyot1222, post #3

Chętnie pomogę w opisie gier
[#10] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@sand, post #6

@sand

Osób zainteresowanych pisaniem artykułów szukamy zawsze. Kącik artykułów o Pythonie i PyMUI jak widzisz powoli się klaruje. W poprzednim numerze coś było, w obecnym coś będzie. Autor zapowiada ciąg dalszy. Jeżeli się nie pokryjecie tematycznie, to ja nie widzę problemu w prowadzeniu takiego kącika także przez Ciebie.
[#11] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@vegeta, post #9

Oki, wyslalem maila na emaila co masz w nicku :)
[#12] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@HOŁDYS, post #4

dzięki wielkie za pozytywne opinie :D osobiście zawsze wolałem okładki bez jakichkolwiek renderingów. najlepsze były naturalne zdjęcia lub ręcznie malowane grafiki nawiązujące do gier.
[#13] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@slawekwozniak, post #12

Toż to nasz "winowajca" ;) Okładka jest po prostu super, stylowa fotografia Amigi 500 pokazująca jej naturalne piękno, ładny kadr :)
[#14] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@Klub Amigi RNS, post #13

och tak, wspaniała jak zwykle.
[#15] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@Minniat, post #8

(...) proszę niech autor się przyzna - kto napisał ten artykuł - Asman, czy to Ty?

Witam,

Tak ... to ja.

Pozdrawiam
[#16] Re: Polskie Pismo Amigowe #3 - wersja elektroniczna

@asman, post #15

Brawa! Jak tylko zakupię numer zabieram się do lektury.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem