• Opis

Wykorzystano obrazek Gangztaz Leunama.

zamieścił: mailman

data: 2006.04.23 15:49

kategoria: Wasze blaty / mailman

rozmiar pliku: 105.7 kb

rozdzielczość: 640x512

odsłon: 407

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 3.8 (oceniających: 9)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Gangztaz
Tapetka nawet OK, ale ikonki na blacie w ogóle do niej nie pasują, choć akurat nie muszą :) Poza tym za dużo ich jak na taką małą rozdzielczość, wygląda to troche jak śmietnik (choć poukładany w kolumny). Styl ikonek też różny, tu NewIcons, tam GlowIcons. Uff, no to uzasadniłem chyba dlaczego jako ocenę dałem trójkę ;)
[#2] Re: Gangztaz

@grxmrx, post #1

śmietnik

to juz drugie porownanie do smietnika jakie dzisiaj zamiesciles.. zaczynam myslec ze podoba Ci sie to slowo :P

Co do shota; noo tapeta.. jak kto woli ale mi osobiscie przypadla do gustu tapeta ktora rulezuje u grx`a na shotach
[#3] Re: Gangztaz
Widzę, że też niemasz FDD :) Dlaczego? DF0: niemam i niemiałem, a DF1: się zepsuła.
[#4] Re: Gangztaz

@Korni, post #3

Mam. Korzystałem z PC0:
[#5] Re: Gangztaz

@mailman, post #4

Skąd masz te ikonki podpisane jako Workbench itp.?
[#6] Re: Gangztaz

@Malin, post #5

GlowIcons. Na którymś ACS były.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem