• Opis

Nie do końca pomalowana, ale z migającymi niebieskimi diodami własnej roboty:P

zamieścił: Lord_10up

data: 2006.07.14 12:07

kategoria: Sprzęt / Lord_10up

rozmiar pliku: 52.5 kb

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 298

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 4.3 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: A1200 E/Box night
To se tak mruga bez sensu i rozprasza uwagę?
Tandetne efekciarstwo. Ani to ładnie wygląda, ani nie ma praktycznego zastosowania. Kojarzy się z doklejaniem pasków do dresów :D

Acha, jak zrobić niebieską diodę domowym sposobem? W ogóle jak zrobić jaką kolwiek diodę?
[#2] Re: A1200 E/Box night

@Prince, post #1

Po co robić jak można kupić za śmieszne pieniądze? :)

A wracając do tematu; wygląda ciekawie.. tylko faktycznie mruganie może rozpraszać.
[#3] Re: A1200 E/Box night

@Prince, post #1

Nie napisałem "diodami własnej roboty" a " migającymi diodami własnej roboty" rzeczywiście-źle sformuowałem to co chciałem przekazać ale człowieku- użyj choć odrobiny inteligencji. "Tandetne efekciarstwo"? Według mnie jest to ładne wykonanie, dodaje uroku Amidze, a jeśli uważasz wszystko co Ci się nie podoba za "tandetne efekciarstwo" to czemu w ogóle masz obrazek-avatara? Przecież to też jest "tandetne efekciarstwo"... A mrugło to z sensem- rozświetlało pięknie obudowę nadając jej choć trochę oryginalności. Służyło to głównie zabawie w podstawy elektroniki, ale wyszło dobrze(i nie jest to tylko moje zdanie).
[#4] Re: A1200 E/Box night

@Lord_10up, post #3

Ja nie mówię że to jest brzydko wykonane, zgadzam się również że dodaje to obudowie oryginalności, mogło również pomóc w zagadnieniach związanych z podstawami elektroniki i dać naprawdę wiele satysfakcji. Sam też lubię trochę pogrzebać w elektronice i nie tylko. Równiez mam delikatnie zmodowaną budę (też E/box).
Wyrażam swoje zdanie. Nie podoba mi się dokładanie gwizdków do wydechów w samochodach, zakładanie spojlerów które nie są spoilerami itp... podobnie mam zdanie dotyczące modyfikacji obudów komputerowych, czy też blatów ze zbędnymi wodotryskami.

Takie rzeczy są na pewno efektowne, mniej lub bardziej widowiskowe ale prawie nigdy nie mają praktycznego zastosowania, no może jeżeli chodzi o samochody to pewnie jakieś blachary na takie gadżety rozkładają nóżki, lub szczeniaki wytykają palcem. Nie wspominając o innych użytkownikach często zwanych dresami którzy nawet gdyby chcieli to nie mogą użyć odrobiny inteligencji gdyż po prostu jej nie mają.

To by było na tyle. Nie bierz wszystkiego co napisałem do siebie. Daleko mi do tego aby porównywać kolegę z portalu który podłączył kilka LED-ów do komputera do takiego łysego dresa w bumie z mega tubą w bagażniku zastępującą szare komórki.

Pozdro!
[#5] Re: A1200 E/Box night

@Prince, post #4

Mam takie samo zdanie o "tuningowanych" samochodach z nalepką "Super duper turbo woofer" :) Rzeczywiście źle odebrałem Twój poprzedni komentarz, przepraszam:)
[#6] Re: A1200 E/Box night
Zupełnie niepraktyczne - ale! - takie rzeczy nie są po to by być praktycznymi :) W końcu jest wiele rzeczy na świecie, które istnieją nie dla praktyki - jak na przykład ogromna większość dziedzin sztuki ;)

Kręcenie Amigi w tym wykonaniu szczerze mówiąc podoba mi się, chociaż u siebie bym tego nie zastosował :P
[#7] Re: A1200 E/Box night

@Prince, post #1

Poco ci takie coś jak mówiłeś że to wygląda jak doklejanie pasków do dresa
[#8] Re: A1200 E/Box night

@cinekamigowiec, post #7

Cienkiamigowiec pomyśl trochę co autor miał na myśli pisząc tego posta.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem