• Opis

Tapeta z boingiem. Z lewej strony miejsce na ikony, z prawej boing do oglądania i być może wtopienia małych ikonek?

zamieścił: Lord_10up

data: 2006.08.04 15:47

kategoria: Amitapetki / Boing

rozmiar pliku: 161.6 kb

rozdzielczość: 1600x1200

odsłon: 272

komentarzy: 7

Ocena użytkowników: 3.33 (oceniających: 3)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Delikat
ja bym zmienił ten kontrast między tłem a boingballem. Ponadto jak na tapetę to całokształt za bardzo "bije" po oczach. Może lepiej byłoby zrobić delikatne przejście między tłem, a piłką?
[#2] Re: Delikat

@Prince, post #1

Prince ma rację. Ta prawa strona jest "za ostra".
[#3] Re: Delikat

@Prince, post #1

Chodziło Wam o coś TAKIEGO ? DO MODERATORA: Jeśli ocena tego obrazka co teraz podałem będzie pozytywna, to czy będzie możliwa podmiana z tym co jest na górze strony?
[#4] Re: Delikat

@Lord_10up, post #3

Ja nie widzę sensu podmieniania. Daj po prostu kolejny. To że ja z Princem sobie trochę ponarzekamy nie oznacza to, że komuś się to nie spodoba ;)
[#5] Re: Delikat

@mailman, post #4

W sumie racja, ale czy jest sens zamieszczać nowy obrazek, skoro nie jest on ani skomplikowany ani odkrywczy?
[#6] Re: Delikat

@Lord_10up, post #5

Oczywiście, że jest sens zamieszczać nowy obrazek. Ten, do którego podałeś link jest zupełnie inny (jako blat) i dałbym mu inną ocenę niż obrazka zamieszczonego powyżej.

Przy okazji: nie oceniałem.

Ostatnia edycja: 05.08.06 20:36:51
[#7] Re: Delikat

@mailman, post #2

"Prince ma rację. Ta prawa strona jest "za ostra". "
eeeeee tam, jest ok
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem