• Opis

zamieścił: Lord_10up

data: 2006.09.01 15:32

kategoria: Logosy / user bar

rozmiar pliku: 9.8 kb

rozdzielczość: 350x19

odsłon: 201

komentarzy: 2

Ocena użytkowników: 3.5 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Amiga 1200 Commodore User
Ojoj! Po pijaku wszystkie robiłeś? ;) W nowszych wersjach barów A1200 nie ma łagodnego przejścia w środku. Czcionki w barach są rozmieszczone raz tak raz inaczej, zdecyduj się albo wyżej albo niżej ;) Happy MorphOS user - niee, co to, wkleiłeś same literki nowe, a zopomnialęś o tle, pozatym jakieś to przy duże ;). Najlepiej wyszedł PegasosII :D AmigaONE? jakoś nie widać, a gdzie uA1? ;)

Bo zacznę robić własne userbary :D
[#2] Re: Amiga 1200 Commodore User

@Korni, post #1

heh... napisałem nawet podanie o wycięcie tych dwóch UBeków, ale widać nieposkutkowało:( Muszę powiedzieć, że u mnie na dysku to lepiej wyglądało... Nie widać było, że nie ma przejścia i nie widać było, że nie ma tła w MorphosUser. Co do Wielkości tego Morphos User i niewidoczności AmigaONe user- zgłaszałem błąd, bo u mnie też nie jest tak jak powinno. Poprawię te gradienty i tło.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem