• Opis

Prosty i estetyczny system. Wszystko jest na swoim miejscu. Odpalone na Amithlonie. System śmiga jak ta lala. Z ciekawszych rzeczy, których użyłem: AfaOS (czcionka DejaVu, ikony DualPNG), VisualPrefs (temat KenOS4-light wzięty z AmiKita), WBClock (brzydki jak cholera, muszę znaleźć jakiś zamiennik, najlepiej z kalendarzem).

zamieścił: Lorak

data: 2007.10.01 01:35

kategoria: Wasze blaty / Lorak

rozmiar pliku: 471.3 kb

rozdzielczość: 1280x1024

odsłon: 476

komentarzy: 10

Ocena użytkowników: 4 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Amithlon
Zainstalowany na hdd??
[#2] Re: Amithlon
Zainstalowany na hdd??
[#3] Re: Amithlon
Zainstalowany na hdd??
[#4] Re: Amithlon

@arti4-92, post #1

za duzo razy kliknołem ;/
[#5] Re: Amithlon

@arti4-92, post #1

A na czym jeszcze mozna zainstalowac Amithlona? Oczywiscie ze na HDD. Chyba ze chodzi Ci o jakas wersje LiveCD, ale uprzedzam pytanie: "nie ma".
[#6] Re: Amithlon

@Lorak, post #5

> WBClock (brzydki jak cholera, muszę znaleźć jakiś zamiennik, najlepiej z kalendarzem).

Polecam LimpidClock.

Podeślij mi, proszę, tą czcionkę (jesli ma wszystkie ogonki).
[#7] Re: Amithlon

@Mario, post #6

Ok, podesle razem z mapa kodowania ISO dla AfaOS. Ta czcionka to przerobka VeraSans tyle ze z polskimi ogonkami.
[#8] Re: Amithlon

@Lorak, post #7

Mapę akurat już mam (własnej produkcji - wyświetla poprawnie ISO, większość literek w AmigaPL i nawet niektóre z kodowania Windows). Możliwe nawet, że używasz właśnie jej (stała się integralną częścią AmiKit-a z tego co wiem) - 1967 bajtów. ;)
[#9] Re: Amithlon
Nieźle się na tym patternie prezentują ikony. Nie masz nic przeciwko temu, że Ci "ukradnę" to przejście tonalne? ;)
[#10] Re: Amithlon

@APC74, post #9

Alez prosze bardzo;) Najlepiej pobierz z lewego brzegu ekranu a pozniej zrob odbicie lustrzane w jakims programie graficznym. Wtedy gdy bedziesz przesuwal okno np w dol wszystko bedzie sie plynnie zmienialo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem