• Opis

To jest moaja plytka do a1200 ktora staram sie przygotowac pod ami desktop z bppc, bvision, cd, hd.

data: 2008.02.04 21:04

kategoria: Sprzęt / Fazior

rozmiar pliku: 1.4 MB

rozdzielczość: 1900x1425

odsłon: 619

komentarzy: 17

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Plyta a1200
Miazga, pewny jesteś, że wszystko dobrze polutowałeś ?
[#2] Re: Plyta a1200

@Hubez, post #1

Zobacz na innym obrazku, dziala:)
[#3] Re: Plyta a1200
Ale chlew! :)
[#4] Re: Plyta a1200
ty chcesz do środka desktopu wsadzić bppc, cd-slim, fastate, hdd ??
Ta fastata trochę przekombinowana, ale generalnie dobre :P.

P.S. Malin, chociaż na ten temat myślimy podobnie :P
[#5] Re: Plyta a1200

@arti4-92, post #4

Fata przekombinowana nie jest, to wlasciwie jedyny sposob na zmieszczenie fata w desktopie razem z bvision- przy podnoszeniu na podstawkach precyzyjnych klawisze podnoszą się na romach.
[#6] Re: Plyta a1200

@Fazior, post #5

to chyba było by lepiej jak byś przylutował romy na kabelkach :)

Bo takiego kloca jak fastata ciężko gdzie kolwiek ulokować, a romy mógłbyś mieścić nawet pod stacją dyskietek :)

Ostatnia edycja: 05.02.08 12:40:58
[#7] Re: Plyta a1200

@arti4-92, post #6

Tak, tak a fata wsadzilbym sobie w pupe i zakwilil z radosci
[#8] Re: Plyta a1200

@Fazior, post #7

Fastate włożył byś tak jak zaplanował to konstruktor, podniósł byś ją wkładając dodatkową podstawkę pod fastatę.
przy podnoszeniu na podstawkach precyzyjnych klawisze podnoszą się na romach.

Klawiatura opera się o romy(z reztą tak jak powiedziałeś), które można podłączyć na "pajączka" i schować pod stację dyskietek, w tedy nie ma romów które podnoszą klawiaturę ;)

P.S trochę niejasno się wyraziłem w poprzednim poście.


Ostatnia edycja: 05.02.08 16:43:10

P.S.2 Czekamy na efekty końcowe :)

Ostatnia edycja: 05.02.08 16:43:46
[#9] Re: Plyta a1200
Domyślam się że ten niebieski kabel co jest przy złączu krawędziowym to napięcie -12v, wątpię żeby karta turbo wykorzystywała to napięcie na tyle mocno, by nie starczyła oryginalna ścieżka doprowadzająca to napięcie OK

Ostatnia edycja: 05.02.08 16:48:19
[#10] Re: Plyta a1200

@arti4-92, post #9

Jeden kabel w ta czy w ta 0 roznicy, natomiast co do romow, to bez roznicy czy wyjalbym je z faty czy nie, sama grubosc wlutowanego w to miejsce kabla rownowazyla by brak kostek.
[#11] Re: Plyta a1200

@Fazior, post #10

Nie powiedział bym, ale nie mam fast aty, więc nie będe się więcej wypowiadał....
[#12] Re: Plyta a1200
Ale rzeznia
[#13] Re: Plyta a1200

@Lorak, post #12

Senkju:D
[#14] Re: Plyta a1200

@arti4-92, post #11

ja mam i sie wypowiem. na dodatkowej podstawce klawiatura zawadza tylko o jedna kosc romu, teraz mam dwie pary podstawek, obudowy gornej nie mam, ale tylko nakrywam jak dluzej nie uzywam, mam tez bvizje.
[#15] Re: Plyta a1200
Że się prądy w tym labiryncie nie pogubią
Sporo pracy w to włożyłeś
[#16] Re: Plyta a1200
Jedno jest pewne: lubi lutować.
[#17] Re: Plyta a1200
Chciałbym mieć takie zdolności ok, racja
[#18] Re: Plyta a1200
Rzeźnia lutownicą. Wygląda na to, że przywrócenie tej płyty do stanu sprzed masakry nie będzie możliwe :(
Mam nadzieję, że autorowi przyświecał jakiś wyższy cel...
[#19] Re: Plyta a1200

@movin, post #18

Już dawno temu została przywrócona:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem